Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Про видачу державних актів на середню земельну частку

Процес видачі державних актів на середню земельну частку (пай) постійно контролюється в районній державній адміністрації. Тільки протягом I півріччя 2012 року проведено 4 наради за участю керівництва РДА, голів місцевих рад, проектних організацій як обласних, так і районних, які проводять роботу по виготовленню технічної документації під викреслення державних актів. Тож про те, на якому етапі сьогодні перебуває процес видачі державних актів, розповідає начальник управління Держкомзему в Жидачівському районі Ярослав Майкут:

- Роботи з видачі державних актів на середню земельну частку (пай) по району вже на завершенні. Лише протягом 2011 року видано понад 2500 актів. Ця робота триває і сьогодні. Протягом I кварталу 2012 року повністю видано державні акти на пай в Млиниській, Рудянській сільських радах та Гніздичівській селищній раді. На сьогодні із 20413 громадян, що мали право на середню земельну частку, видано вже 12 тисяч актів. З часу проведення земельної реформи померло 4700 громадян, які мали право на отримання державних актів, по яких спадщина в процесі оформлення, залишилось видати ще 3261 державний акт. Це, зокрема, по Монастирецькій сільській – 648, Зарічненській – 515, Зарічанській – 631, Мельницькій – 315, Жирівській – 349 і 100 державних актів по Соколівській сільських радах.

Тривають роботи з виготовлення обмінних файлів для реєстрації державних актів, які уже викреслені по Молодинчецькій, Бортниківській, Вибранівській та Отиневицькій сільських радах. На завершенні реєстрація державних актів в Чорноострівській сільській раді.

Хочу зазначити, що там, де цією роботою цікавляться, вимагають голови місцевих рад, там або завершені, або у процесі роботи з видача державних актів. А там, де голови місцевих рад майже не впливають на процес розстановки пайовиків, не проводять сесії (прикладом може бути Зарічанська сільська рада, де голова не в змозі по сьогодні провести сесію сільської ради і затвердити списки людей по пайованих землях), це затримує роботу з видачі державних актів. Тим паче, що залишилося менше року, коли в державі запрацює ринок землі.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин