Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Стан благоустрою та утримання доріг у районі

Прокуратура Жидачівського району проводить перевірки дотримання вимог чинного законодавства у сфері контролю за безперебійним функціонуванням систем життєзабезпечення, благоустроєм населених пунктів та утриманням автомобільних доріг на території району.

Перевіркою встановлено що рішенням Жидачівської міської ради від 28.02.2011 р. на виконання внесеного прокуратурою району подання розроблено та затверджено Програму поліпшення утримання об’єктів благоустрою м. Жидачева на 2008-2011 рр. З цією метою створено інспекцію з благоустрою Жидачева. Протягом січня-квітня ц. р. на благоустрій території міста було використано 276,2 тис грн, зокрема на санітарну очистку, утримання зовнішнього освітлення, озеленення, обрізання дерев, ліквідацію стихійних смітників, впорядкування старого кладовища. Капітальний та поточний ремонт вулиць Жидачева протягом січня-березня поточного року не проводився. На усунення виявленого порушення вимог ст. 41 Закону України «Про автомобільні дороги» прокуратурою району 06.04.2012 р. внесено припис на розгляд Жидачівської міської ради.

Рішенням виконкому Ходорівської міської ради від 26.07.2011 р. на виконання припису прокурора району створено інспекцію з благоустрою. У м. Ходорові утримання комунальних доріг та вулиць проводить КП „Ходорівське управління комунального господарства”. Рішенням виконкому Ходорівської міськради від 29.03.2011 р. створено робочу групу та затверджено заходи, спрямовані на поліпшення екологічної ситуації, затверджено план заходів з проведення місячника довкілля. На благоустрій міста виділено з міського бюджету на пточний рік кошти в сумі 650 тис грн, з яких станом на 1 квітня використано 185 тис.

Рішенням виконкому Журавнівської селищної ради від 17.11.2011 р. на виконання припису прокурора району від 08.11.2011 р. утворено інспекцію з благоустрою селища. Проведеною перевіркою в Журавнівській селищній раді встановлено, що на утримання доріг міських вулиць та доріг загального користування на території ради протягом січня-квітня 2012 р. було залучено працівників КП «Журавно-житлосервіс».

Гніздичівською селищною радою на виконання подання прокурора району від 06.01.2012 р. рішенням виконкому ради від 20.01.2012 р. створено інспекцію по контролю за благоустроєм. Проведеною перевіркою встановлено, що в селищному бюджеті на 2012 р. передбачено 13500 грн на благоустрій територій, в тому числі 11500 грн. на оплату вуличного освітлення та 2 тис грн на параметризацію та заміну багатотарифних електролічильників. Крім того, спрямовано вільний залишок коштів селищної ради в сумі 33 500 грн на благоустрій населених пунктів, у т.ч. 6 тис – на придбання електролампочок, 5 тис – на параметризацію та заміну багатотарифних електролічильників.

Перевіркою в Новострілищанській селищній раді встановлено, що утримання доріг тут проводять працівники ДКП „Нові Стрілища” та особи, скеровані для проведення громадських робіт районним центром зайнятості, які протягом січня-квітня 2012 р. проводили прибирання вулиць. В селищному бюджеті на поточний рік передбачено 18000 грн на проведення робіт з благоустрою. Проте виконкомом Новострілищанської селищної ради при проведенні робіт з благоустрою допускаються порушення вимог Законів України „Про місцеве самоврядування в Україні”, „Про благоустрій населених пунктів”, на усунення яких прокуратурою району 07.03.2012 р. внесено подання на розгляд виконкому селищної ради, яке на сьогодні розглянуто та задоволено.

Перевіркою встановлено, що філією „Жидачівський райавтодор” ДП „Львівський облавтодор” протягом січня-квітня 2012 р. капітальний та поточний ремонти доріг району не велися, оскільки працівники філії були залучені для проведення робіт з ремонту доріг до проведення фінальної частини чемпіонату з футболу Євро-2012 у м. Львові.

І. Журавська, старший помічник прокурора Жидачівського району молодший радник юстиції.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин