Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Умовно засудженим розповідали, як не захворіти на туберкульоз

Минулого тижня у приміщенні районного Народного дому представники Благодійного фонду «САЛЮС» розповідали умовно засудженим про сухоти, зокрема, як не заразитися цією інфекційною хворобою, а найголовніше про те, що туберкульоз виліковний.

Зустріч осіб, які переступили межу закону, та представників БФ «САЛЮС» не перша. Минулого року волонтери організації у Жидачеві читали лекції з питань протидії ВІЛ-інфекції та СНІДу.

Цього разу лікар-фтизіатр, тренер Павло Лиховид разом із керівником фонду Оленою Ковальчук та юристом Оленою Труш намагалися подати якомога більше інформації про загрози, що несе в собі туберкульоз, та про методи його профілактики.

Окрім лекцій, всі бажаючі для того, щоб перевірити стан свого здоров’я, мали змогу пройти безкоштовне обстеження на флюорографі в Жидачівській центральній районній лікарні.

Такі просвітницькі заходи для осіб, які засуджені Фемідою до умовного покарання, стали можливими за сприянню кримінально-виконавчої інспекції Жидачівського підрозділу Пустомитівського міжрайонного відділу (заступник начальника Лілія Волчинська) та Жидачівського районний центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (директор Микола Ключик).

Лекції про туберкульоз прийшло послухати понад 40 осіб (в основному це молоді хлопці та дівчата). Та незважаючи на свій молодий вік, дехто з них вже неодноразово потрапляв на лаву підсудних за різні правопорушення.

Довідка

Благодійний фонд «САЛЮС» - неурядова неприбуткова організація, що здійснює діяльність, спрямовану на: поліпшення здоров'я населення; профілактику хвороб; пропаганду здорового та безпечного способу життя; сприяння впровадженню нових діагностичних та лікувальних технологій; попередження інфекцій, що передаються статевим шляхом та ВІЛ серед населення в цілому та серед уразливих груп зокрема.

Оксана ФРАНКІВ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин