Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Декларування доходів держслужбовцями

ДПІ у Жидачівському районі, відповідно до роз`яснення Міністерства фінансів від 30.01.2012 № 31-08310-3-8/520, нагадує, що у 2012 році держслужбовці подаватимуть дві декларації відповідно до Законів України «Про засади запобігання і протидії корупції» та «Про державну службу».

 

Зокрема відповідно до частини 1 статті 12 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» особи, зазначені у пункті 1, підпункті «а» пункту 2 частини першої статті 4 Закону, вони зобов'язані щорічно до 1 квітня подавати за місцем роботи (служби) декларацію про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік за формою, що додається до Закону.

 

У той же час стаття 13 Закону України «Про державну службу» від 16 грудня 1993 року №3723-XII зобов’язує державних службовців подавати щорічно до органу державної податкової служби за своєю податковою адресою декларацію про майновий стан і доходи (податкова декларація). Форма податкової декларації про майновий стан і доходи та Інструкція щодо її заповнення затверджена наказом Міністерства фінансів від 07.11.2011 №1395 (зі змінами та доповненнями). Податкову декларацію необхідно подати до 1 травня 2012 року.

Вимога щодо подання посадовими особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, чи посадовими особами юридичних осіб публічного права, які одержують заробітну плату за рахунок державного чи місцевого бюджету, декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру та податкової декларації про майновий стан і доходи діятиме лише у 2012 році.

З 1 січня 2013 року набуває чинності Закон України «Про державну службу» від 17 листопада 2011 року №4050-VI, яким, як і Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції», передбачено подання лише однієї декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру.

Починаючи з 28 січня цього року, набрав чинності Указ Президента України від 25.01.12 «Про Порядок організації проведення спеціальної перевірки відомостей щодо осіб, які претендують на зайняття посад, пов'язаних із виконанням функцій держави або місцевого самоврядування». Згідно з цим Порядком спеціальній перевірці підлягають відомості щодо осіб, які претендують на зайняття посад, пов'язаних із виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, зазначених у пункті 1 частини першої статті 4 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», у тому числі відомості, подані особисто. Відповідно до пункту 7 Порядку органами ДПС України проводиться спеціальна перевірка щодо достовірності відомостей, зазначених такими особами у декларації про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік.

Таким чином, починаючи з 1 січня 2012 року, державні службовці, посадові особи органів місцевого самоврядування, особи, які претендують на зайняття посади державного службовця або в органах місцевого самоврядування, судді, кандидати на обрання суддею, народні депутати України, кандидати на пост Президента України, кандидати на посаду Прем'єр-міністра України, кандидати на посаду члена Кабінету Міністрів України, кандидати у депутати Верховної Ради Автономної Республіки Крим, міських рад та на посаду сільського, селищного, міського голови, зобов'язані подати дві декларації: перша - декларація про майно, доходи, витрати і зобов'язання фінансового характеру за минулий рік, яка подається щорічно до 1 квітня за місцем роботи (служби) за формою, що додається до Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції»;

друга - податкова декларація про майновий стан і доходи, яка подається щорічно до 1 травня до органу державної податкової служби, в якому перебуває на обліку особа, за формою, встановленою Міністерством фінансів України.

Підрозділ масово-роз`яснювальної роботи та звернень громадян ДПІ у Жидачівському районі.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин