Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Депутати облради вирішили надати редакціям комунальних ЗМІ області техніку на 300 тисяч гривень. і оголосили конкурс «Четверта влада»

21 лютого у Львівській обласній раді з ініціативи постійної комісії з питань культури, історико-культурної спадщини, духовного відродження та засобів масової інформації відбулася зустріч керівництва ради та депутатів з редакторами районних ЗМІ. У ній взяли участь перший заступник голови Львівської обласної ради Петро Колодій, голова постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та комунальної власності Ярослав Качмарик, голова та члени комісії з питань культури, історико-культурної спадщини, духовного відродження та засобів масової інформації Орест Шейка, Ігор Криськів, Іван Грицьків, Теодор Кукурудза, Тарас Курчик.

 

На нараді також були присутні заступник начальника управління з питань соціально-культурної діяльності обласної ради Андрій Холявка, голова обласної організації Національної спілки журналістів України Ярослав Климович, представник Національної ради з питань телебачення та радіомовлення Петро Цеголко, представники обласної державної адміністрації.

 

Метою зустрічі було обговорення проекту регіональної програми підтримки місцевих засобів масової інформації на 2012 рік.

Попри низку зауважень всі промовці наголошували, що вперше за 20 років незалежності обласна влада, в особі обласної ради, згадала про комунальні ЗМІ і захотіла допомогти.

Регіональна програма підтримки місцевих засобів масової інформації на 2012 рік передбачає два етапи. На першому – обласна рада надасть підтримку комунальним ЗМІ для зміцнення матеріально-технічної бази редакцій. На другому – відбудеться обласний конкурс “Четверта влада”. Конкурс передбачає чотири номінації: “Найкраща районна газета”, “Найкраща міська газета”, “Найкраща районна (міська) телерадіоорганізація області”, “Найбільш резонансний, соціально важливий цикл публікацій з питань діяльності місцевого самоврядування та розвитку територіальних громад”. На реалізацію кожного з етапів в обласному бюджеті передбачено по 300 тисяч гривень.

За словами першого заступника голови Львівської обласної ради Петра Колодія, Програма підтримки місцевих засобів масової інформації на 2012 рік має бути затверджена на другому пленарному засіданні XV сесії депутати обласної ради.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин