Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Льодовиковий період

Журавнівщина –30°

У Жидачеві  – 28°

На Ходорівщині тільки –26°

Цьогорічна зима, яка спочатку тішила всіх осінньо-весняним теплом, вирішила все ж таки реабілітувати себе та нагадати, що лютий – справді зимовий місяць.

 

Сніг, якого всі так довго чекали, нарешті, випав і, схоже, найближчим часом танути не збирається. Але сніг снігом, зима нагадала про себе перш за все морозами. І хоч у школах дітям зробили канікули, жоден мороз не перешкода зимовим розвагам. Як грибами після дощу, обросли у селах перехрестя сніговими бабами. Ті, у кого у кого вдома припадали пилом власні ковзани, хизуються своїми «піруетами» у Жидачеві на озері а, прихильники зимової рибалки, прорізавши ополонки, «примерзли» на річці Стрий та водоймах району.

 

Не лякають не тільки морози, а й попередження «надзвичайників» про можливі переохолодження та обмороження, про те, що в лікувальні заклади Львівської області звернулось 24 людини, які постраждали внаслідок сильних морозів. З них 20 осіб госпіталізовано. З початку зимового періоду на території Львівської області зареєстровано 3 смертельні випадки через переохолодження та обмороження.

Ситуацію, що склалася на території району внаслідок пониження температури повітря, а також про стан газопостачання району у зимовий період, готовність сил цивільного захисту району до пропуску льодоходу, повені й паводків у 2012 та аналіз роботи районної комісії з питань ТЕБ та НС за 2011 рік обговорювали на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій райдержадміністрації під головуванням першого заступника Романа Гриціва. На засіданні комісії зазначили, що в межах району збою у системах життєзабезпечення населення при пониженні температури не зафіксовано. Газовики запевнили, що надзвичайних ситуацій щодо подачі газу не було, постачання стабільне, тиск у мережах у межах норми. При виникненні проблеми вирішуються у робочому порядку. А проїжджаючи вулицями, сіл по димарях видно, що газди, щоб обігріти свої домівки, рятуються ще й дровами. Зафіксовано, що 27 січня до Жидачівської ЦРЛ звернувся житель м. Жидачева з обмороженням пальців обох рук.

За пропозицією членів комісії, через сильні морози з 1 лютого на три дні скасували навчання у школах. Рекомендували керівникам органів місцевих рад прийняти відповідні рішення щодо дитячих садків.

За інформацією центру з гідрометеорології, ще впродовж тижня збережеться низька температура повітря. Тому комісія з питань ТЕБ та НС райдержадміністрації закликала мешканців району утриматись на час сильних морозів від виходу без нагальної потреби на вулиці населених пунктів та від поїздок, намагатися тривалий час не перебувати на відкритому повітрі та у холодних приміщеннях, тепло одягатись, не зловживати алкогольними напоями, бути обережними під час руху на засніжених та слизьких дорогах та вулицях.

Ольга БАРАН.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин