Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Розглянули цільові програми

Під головуванням першого заступника голови РДА Романа Гриціва та заступника голови районної ради Марії Стеців відбулася нарада, на якій розглядалися районні цільові програми, які претендують на фінансування за рахунок коштів районного бюджету.

Керівники відділів і галузевих управлінь райдержадміністрації та районної ради, представники медицини, ЗМІ і правоохоронних органів подали на розгляд програми, спрямовані на розв'язання найактуальніших проблем розвитку району або окремих галузей економіки та соціально-культурної сфери району. Зокрема програми стосуються розвитку дошкілля на Жидачівщині, благоустрою шкіл та ФАПів, придбання туберкуліну, облаштування дитячих майданчиків, розвитку ПЛАСТу, пріоритетних та масових видів спорту, оздоровлення школярів, підтримки сільського господарства, ЗМІ.

До відділу економіки РДА на розгляд та експертизу подано майже 40 цільових програм. Вісімнадцять з них розраховані на кілька років. Фінансове управління та управління економіки проводить експертизу програм. Всі вони мають пройти процедуру та погодження до 1 лютого. Цього року на фінансування програм з районного бюджету виділено 400 тис грн. А за деякими підрахунками фінансового відділу РДА, щоб профінансувати всі програми, які цьогоріч претендують на кошти з районного бюджету, потрібно не менше 2 млн грн. У 2011 році для реалізації цільових програм з районної казни було виділено з початку року 350 тис грн, а в жовтні додатково ще 48 тис. Фактично ж профінансовано цільових програм у 2011 році на 360 тис.

Цьогоріч насамперед фінансуватимуть цільові програми, які співфінансуються з державного чи обласного бюджетів. Затверджуватимуть цільові програми районні обранці на сесії районної ради у лютому.

Марія Татчин.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин