Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Надзвичайна протиепідемічна комісія до епідемії грипу готова

З настанням холодів для нас знову стають «актуальними» грип, епідемія, вакцинація…

Грип – важка вірусна інфекція, що вражає людей незалежно від статі або віку. Збудником грипу є вірус, який розмножується у слизовій оболонці верхніх дихальних шляхів. Найбільш розповсюджений шлях передачі інфекції повітряно-крапельний, тобто коли людина кашляє, чхає або навіть розмовляє. Також можливий, хоча й рідко, побутовий шлях передачі.

Це гостре захворювання, яке відрізняється різким токсикозом, катаральними явищами у вигляді риніту, закладеності носа і кашлю з ураженням бронхів. При важкому перебігу грипу часто виникають незворотні ураження серцево-судинної системи, дихальних органів, центральної нервової системи.

Епідемії грипу трапляються щороку, зазвичай холодної пори. Питання щодо попередження виникнення та недопущення поширення на території Жидачівського району захворювання людей грипом з тяжким перебігом було заслухане на засіданні надзвичайної протиепідемічної комісії під головування заступника голови РДА Олега Кизими.

Головний державний санітарний лікар Костянтин Левчук та головний лікар ЦРЛ Федір Довбняк доповіли про стан захворюваності на ГРВІ та грип.

Протиепідемічна комісія закцентувала особливу увагу на закладах освіти і дошкільних установах щодо дотримання повітряно-температурного режиму та безперебійної роботи опалювальної мережі в приміщення усіх дошкільних, навчально-виховних та позашкільних закладів, у тому числі й у святкові та вихідні дні. При виявленні росту захворюваності у дітей слід інформувати райсанепідстанцію.

Щоб уникнути захворювань, керівникам та власникам підприємств, установ та організацій незалежно від форми господарювання порадили подбати про вакцинопрофілактику своїх працівників.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин