Сесія районної ради

6 жовтня відбулася Х сесія районної ради.

Депутати отримали інформацію про виконання бюджету і Програми соціально-економічного та культурного розвитку Жидачівського району за І півріччя й внесли зміни до їх показників. Спрямували вільний залишок бюджетних коштів як загального, так і спеціального фонду, який склався на початок року, та затвердили розпорядження голови РДА.

Рішенням сесії депутати розподілили кошти на виготовлення проектно-кошторисної документації на газифікацію сіл Лисків, Корчівка, Романівка, Демня, Которино, Протеси, Підліски і будівництво газопроводів у селах Соколівка та Зарічне.

Заслухавши звіти служб і відділів РДА, місцеві обранці дали оцінку організації оздоровлення та відпочинку дітей влітку, а також готовності господарського комплексу району до роботи в осінньо-зимовий період.

Відповідно до процедури депутати погодили призначення Роксолани Панчук головним лікарем Бортниківської амбулаторії. Також було вирішено питання про надання службової квартири начальнику Жидачівського РВ УМВСУ.

Готуючись до відзначення у 2012 році 70-річчя створення УПА, депутати доручили районній адміністрації та профільній комісії розробити відповідні заходи.

Надрукувати