Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Жидачів пишається своїми мешканцями

15 вересня на запрошення міського голови Жидачева Володимира Левка у Будинку культури «Папірник» відбувся вечір-зустріч «Жидачів пишається Вами». На урочистостях у рамках відзначення Дня міста мер привітав присутніх зі святом, зазначивши, що місто пишається такими талановитими, працьовитими і волелюбними людьми як його мешканці і живе завдяки їх старанням.

З нагоди Дня міста за значні здобутки, досягнення у різних сферах суспільного життя, а також за відзнаки у спорті, творчості, благодійній та громадській діяльності, вагомий внесок у примноженні матеріальних і духовних цінностей та розвиток міста грамотами від мерії відзначені кращі. Зокрема ТзОВ «Жидачівське заводоуправління цегельних заводів». За активну позицію та діяльність у вирішенні екологічних проблем, розроблення екологічної мережі міста, сприяння у створенні ландшафтного заказника «Базиївка» відзначена громадська організація «ЕКО-Довкілля».

Серед особистостей за активну громадську позицію, сумлінну педагогічну працю грамотами нагороджені заступник директора гімназії ім. О. Партицького, депутат Жидачівської міської ради Олександра Баранкевич, вчитель української мови і літератури Жидачівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Мирослава Бойкович, вчитель англійської мови Жидачівського НВК Галина Бричко; за багаторічну сумлінну педагогічну діяльність у сфері позашкільного виховання, популяризацію традицій культурної спадщини і народного промислу - керівник гуртків бісероплетіння та народного промислу міського центру творчості для дітей та молоді Орися Вдовичин; за вагомі досягнення у виробничій діяльності - головний бухгалтер ТзОВ «Монді Пекеджінг Бегс Юкрейн» Ярослава Булавінець та інші.

Поряд із керівниками, директорами підприємств, шкіл, педагогами відзначені й представники учнівської та студентської молоді. Зокрема нагороду від міської ради отримали учень духового і народного відділів Жидачівської дитячої музичної школи, за відмінне навчання, активну участь у концертній діяльності Віталій Гурський; учениця 10-ї групи кравців Жидачівського професійного ліцею за творчий доробок та створення високохудожніх робіт Марія Дрізд; учениця 10-Б класу, член учнівського парламенту Жидачівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 за досягнення визначних успіхів у навчанні, перемогу на обласному етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Тараса Шевченка Ірина Коханевич; учениця 9-го класу, член гімназійної ради гімназії ім. О. Партицького за досягнення визначних успіхів у навчанні, перемогу на обласному етапі Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Тараса Шевченка і на обласному етапі Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П. Яцика Юлія Миронова; учениця 11-Б класу Жидачівського НВК за досягнення визначних успіхів у навчанні, перемогу на обласній та третє місце на Всеукраїнській олімпіаді з економіки Олена Юрків; вихованець Жидачівської дитячо-юнацької спортивної школи; чемпіон України з футболу VI юнацьких спортивних ігор Володимир Федорчак.

За високу результативність у підготовці спортсменів, які вибороли друге місце в Україні, нагороджений старший тренер-викладач з гандболу Жидачівської дитячо-юнацької спортивної школи Андрій Давидчак.

Серед гостей вечора-зустрічі голова РДА Сергій Коваль, голова .районної ради Ігор Кос, депутат Львівської обласної ради Михайло Титикало, доктор економічних наук, професор Ігор Костирко, голова Жидачівської міської ради 80-х років Григорій Телішевський, керівники бюджетних установ міста, депутати Жидачівської міської ради, делегації з міст Прнявора (Боснія і Герцоговина ), Вієсіте (Латвія) та Домброва Тарновска (Республіка Польща).

Під час церемонії відзначення кращих жидачівців також було урочисто підписано договори про співпрацю між містами Прнявор (Боснія і Герцоговина, Сербська Республіка) та Домброва Тарновска (Республіка Польща).

Оксана ФРАНКІВ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин