Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Забезпечення прав педагогічних працівників на оплату праці та літній відпочинок

Прокуратура Жидачівського району із залученням працівників Територіальної державної інспекції праці у Львівській області провела перевірку щодо забезпечення конституційних прав працівників освіти на оплату праці та літній відпочинок. При цьому встановлено, що відповідно до Програми розвитку освіти Жидачівщини на 2010-2012 роки з метою оптимізації мережі передбачена реорганізація шести загальноосвітніх шкіл.

Відділ освіти райдержадміністрації надіслав звернення до сільських рад про надання дозволу на реорганізацію загальноосвітніх навчальних закладів, які знаходяться на їх території, проте згоди територіальних громад не отримано. Тому реорганізація навчальних закладів на території району не проводилась, скорочення посад педагогічних працівників шкіл не було. РДА дотримується встановленого законом порядку розрахунку посадових окладів вчителів загальноосвітніх навчальних закладів та доплат за класне керівництво, завідування кабінетами.

Відповідно до вимог ст. 57 Закону України «Про освіту» та постанови КМУ №898 від 5 червня 2000 р. вчителям щорічно до Дня працівників освіти виплачується одноразова грошова винагорода за сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків. Одноразова грошова винагорода встановлюється кожним директором в залежності від стану виконання службових обов’язків педпрацівниками.

Також вчителям шкіл району при наданні щорічної основної відпустки надається матеріальна допомога на оздоровлення у розмірі місячного посадового окладу. Всі щорічні основні відпустки педпрацівникам надаються згідно із затвердженими графіками.

Проведеною прокуратурою району спільно з інспектором ТДІП у Львівській області перевіркою у відділі освіти виявлено порушення вимог ст. 21 Закону України «Про відпустки», оскільки в деяких випадках відпускні кошти виплачуються вчителям пізніше, ніж за три дні до її початку. Відповідно складено протокол про адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 41 КУпАП щодо завідуючого відділу освіти, який скеровано для розгляду в Жидачівський районний суд. Аналогічне порушення закону виявлено в обласному протитуберкульозному санаторію смт. Журавна, при якому знаходиться загальноосвітня школа І-ІІ ст.

Крім того, встановлено, що станом на 1.01.2010 р., 1.01.2011 р. та 1.07.2011 р. заборгованості з виплати зарплати педпрацівникам загальноосвітніх шкіл району не було.

І. Журавська, ст .помічник прокурора Жидачівського району, молодший радник юстиції.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин