Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Фестиваль «Золотий лелека»

Казковий, легендарний птах із золотими крилами - давній символ миру, щастя, добробуту, дитячого сміху і радості - вже ось чотирнадцятий рік приймає на причорноморському узбережжі гостей та дарує всім надію на щасливе майбуття та віру в свою Україну.

 

На березі Чорного моря у селищі Рибаківка Бережанського району Миколаївської області на території оздоровчого табору «Космос» з 23 по 29 червня тривав XIV міжнародний фестиваль дитячої творчості «Золотий лелека». Гасло свята – «Розкриваємо свої таланти світу». Захід покликаний спільно відроджувати народні традиції.

 

Конкурсанти виступали у різних номінаціях: хореографія, вокал, музичне мистецтво, живопис і графіка, декоративно-прикладне мистецтво.

Організатори - Всеукраїнське жіноче народно-демократичне об’єднання «Дія», експериментальний навчальний заклад «Академія дитячої творчості» м. Миколаєва за сприяння та підтримки Міністерства освіти і науки та під патронатом голови правління Українського фонду миру Людмили Супрун подбали про те, щоб всім учасникам було комфортно не лише виступати на сцені, а й відпочивати.

Оцінювало конкурсантів високопрофесійне жур, в складі якого діячі мистецтв, заслужені майстри мистецтв, заслужені і народні артисти України, серед яких народний артист України, лауреат міжнародних конкурсів, суддя танцювальних телевізійних проектів Григорій Чапкіс, музичний продюсер Володимир Бебешко, учасниця «Нової хвилі» та «Голосу країни» Міла Нітіч.

Львівщину на фестивалі представляв колектив народного (стилізованого) танцю «Арт-клас» Центру дитячої та юнацької творчості м. Ходорова (старша група, керівник Наталя Олексин). Ходорівчанки виконали «Гуцульський» та «Український святковий» танці. «Український святковий» приніс успіх та перемогу й дав можливість арт-класівцям успішно виступити й на гала-концерті. За результатами виступів ходорівчанки стали лауреатами I премії та нагороджені дипломом й ексклюзивним подарунком.

Діти щасливі й оздоровлені повернулися додому. Поїздка та участь у фестивалі запам’ятається на все життя. Адже діти отримали багато вражень та насолоди від спілкування із відомими людьми, збагатилися новими знайомствами. Насичена програма фестивалю, (окрім основного фестивалю, на конкурсантів очікували вокальне шоу «X-фактор», бал-маскарад під керівництвом самого Г. Чапкіса, танцювальне шоу «Історія одного танцювального майданчику», свято Нептуна, виставка творчих робіт, гала-концерт) не давала нудьгувати юним талантам.

Учасники колективу «Арт-клас» та їх керівник методист ЦДЮТ м. Ходорова Наталя Олексин висловлюють щирі слова подяки керівнику відділу освіти Жидачівської РДА Роману Свередюку та методисту районного методичного кабінету Наталії Кулик за фінансову підтримку та сприяння у розвитку дитячої творчості і талантів.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин