Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

У Жидачеві поступово відмовлятимуться від централізованого опалення

14 липня відбулася 8 сесія шостого скликання Жидачівської міської ради, у якій взяли участь 26 депутатів. Майже 100-відсоткова присутність народних обранців зумовлена розглядом вкрай важливих для жидачівців питань у порядку денному.

Зокрема було розглянуто та затверджено Схему теплопостачання Жидачева, а також Порядок відключення окремих житлових будинків і квартир від мереж централізованого опалення та постачання гарячої води при відмові споживачів від централізованого теплопостачання у місті. Ці два документи розроблено з метою подолання наслідків «хаотичного» відключення споживачів від централізованого опалення, оскільки непродумане відключення помешкань у багатоквартирних будинках призвело до розбалансування системи централізованого опалення і створило проблеми з подальшого надання якісних послуг споживачам.

Враховуючи ситуацію, депутати своїм рішенням визначили напрямки подолання наслідків відключення від централізованого опалення. А саме: необхідність запровадити механізм компенсації втрат за опалення з місць загального користування шляхом укладення договорів між міським комунальним підприємством „Жидачівтеплокомуненерго” та мешканцями, які користуються індивідуальним опаленням; провести комплекс робіт із теплоізоляції магістральних теплотрас та внутрібудинкових теплових мереж; переглянути доцільність (економічну та технологічну) надання послуг з теплопостачання іншим споживачам; вирішити питання влаштування локального опалення бюджетних установ та інших споживачів, враховуючи можливості модернізації діючих котелень; вжити заходи щодо подальшого використання вивільнених магістральних теплотрас та обладнання; розглянути пропозиції з вирішення організаційних заходів подальшої діяльності МКП „Жидачівтеплокомуненерго” у 2012 році.

Депутати затвердили звіт про виконання міського бюджету за І півріччя 2011року. Так, до загального фонду міського бюджету надійшло доходів у сумі 4203,417 тис грн, що становить 101,3 % до бюджетних призначень, у тому числі офіційні трансферти 197,840 тис грн. (100%); до спеціального фонду - 663,201 тис грн, що становить 111,5 % до уточненого бюджетного плану, в тому числі офіційні трансферти 11,850 тис грн (100%). Разом у двох фондах виконання міського бюджету з доходів становить 107 %.

Виділено земельну ділянку площею 0,0005 га, що розташована по вул. Чайковського, 2А, для будівництва і обслуговування громадської вбиральні.

Дано дозвіл І. Чорнейку на розроблення детального плану території земельної ділянки площею 0,9354 га по вул. Промисловій для розміщення підсобних приміщень, приміщень для зберігання інвентаря та приміщень для розведення сільськогосподарських тварин і птиці.

Дано дозвіл ТзОВ „Західноукраїнські газові технології” на розроблення детального плану території земельної ділянки площею 6,0 га, яка знаходиться у м. Жидачеві по вул. Д.Галицького – вул. Оболонь для будівництва біоенергетичної установки з виробництва електричної та теплової енергії.

Повторно розглянувши клопотання приватного підприємства „Край” від 09.06.2011 р. № 61, затверджено містобудівне обґрунтування зміни цільового призначення земельних ділянок площею 0,2344 га, що знаходяться у м. Жидачеві по вул. Грушевського, 100 – вул. Пушкіна, 60, під розміщення торгового центру з викладеними у ньому містобудівними умовами та обмеженнями забудови вказаної території. Дано згоду на зміну цільового призначення цих земель.

З метою раціонального використання земель та перспективного розвитку Жидачева, беручи до уваги рішення Бережницької сільської ради від 25.11.2010 р. № 6 „Про обмін територіями в пропорційних розмірах”, депутати дали згоду на зміну меж міста за рахунок обміну території площею 61,14 га, яка знаходиться у південній частині Жидачева (урочище „Заболотівці”), на аналогічну територію Бережницької сільської ради, що прилягає до південно-східної частини міста (до житлового масиву „За переїздом”).

А також встановлено для Державної екологічної інспекції у Львівській області та Жидачівського РВ ГУМВС України у Львівській області розмір орендної плати на 2011 рік за користування приміщенням у розмірі 1 грн в рік.

Оля БАРАН.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин