Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Відкриття НВК – крок у майбутнє

Хто думає про рік життя – сіє хліб,

хто думає про сто років – садить дерево,

а хто думає про вічність – виховує дітей.

З нагоди дня Конституції жителі Чорного Острова отримали подарунок На базі загальноосвітньої школи відкрито садочок. Тепер Чорно острівська школа стала навчально-виховним комплексом.

 

За час переобладнання приміщення школи в НВК проведено необхідні ремонтні роботи й облаштовано приміщення для потреб малят. На введення НВК в дію було виділено кошти з обласного, районного бюджетів, а також кошти меценатів. Відтепер в дошкільній установі під чуйним керівництвом вихователів 20 юних мешканців Чорного Острова будуть пізнавати світ казки, навчатись та потроху звикати до шкільних порядків.

 

На подвір’ї школи цього дня було велелюдно. На урочистості зійшлися чи не усе село: маленькі вихованці садочка, їхні батьки, приїхали представники з району. Щедрим короваєм дошкільнята вітали голову районної ради І. Коса, заступника голови РДА О. Кизиму, представника ТзОВ «Вінал-Агро» Р. Михайлюка, керівника відділу освіти Жидачівської РДА Р. Свередюка, методиста дошкільного виховання відділу освіти Н. Тріщ, сільського голову М. Дребота.

Під час церемонії відкриття садочка, як і годиться, відбулася молитва-молебень у новій капличці, яку відкрили минулоріч у приміщенні Чорноострівської ЗОШ.

За давньою українською традицією приміщення дошкільного навчального закладу освятив священик місцевої парафії о. Тарас Лукачик. Він поблагословив дітей, батьків педагогів та усіх присутніх на добро, щастя і успіхи в навчально-виховній роботі.

Право перерізати стрічку нового дошкільного закладу надали голові районної ради, заступнику голові райдержадміністрації, та керівнику відділу освіти. До присутніх із вітальним словом звернулася директор школи Марія Конівіцька. Відкриття дошкільної групи - це не тільки загальношкільне свято, а й свято села, району, сказала Марія Петрівна. Від себе та громади вона висловила вдячність голові районної ради І. Косу, голові РДА С. Ковалю, начальнику відділу освіти Р. Свередюку, методисту дошкільного виховання відділу освіти Н. Тріщ, головному державному санітарному лікарю Жидачівського району К. Левчуку, лікарю гігієни дітей і підлітків Т. Гурській, сільському голові М. Дреботу, керівництву фірми «Вінал-Агро» А. Коту за розуміння та допомогу у відкритті дошкільної групи, завгоспу школи І. Крупі та робітнику по ремонту А. Бабію за нелегку працю, батькам та громаді, які не стояли осторонь проблем. Допомагали всі: хто матеріально, хто фізично, а хто просто доброю порадою.

Слова вітання малята та їхні батьки із отриманням нового затишного садочка почули від поважних гостей. Сьогодні районна влада робить все можливе для відновлення дошкільних закладів на теренах району.

Ця подія вилилася у гарне сільське свято. Дошкільнята радо вітали поважних гостей у своїй новій домівці. На свя¬ті лу¬нали ве¬се¬лий ди¬тя¬чий сміх та му¬зи¬ка. При¬су¬т¬ні із за¬хо¬п¬лен¬ням слу¬ха¬ли пі¬с¬ні, ми¬лу¬ва¬лись та¬но¬ч¬ка¬ми, які по¬да¬ру¬ва¬ли уч¬ні шко¬ли, ап¬ло¬ду¬ва¬ли ве¬ду¬чим свя¬та Роксолані Кос та Олі Волошин. Організувала святкову програму заступник директора з виховної роботи М. Кос.

Батьки довго чекали цього відкриття, адже діти - це найдорожче, що є у їхньому житті, заради них вони готові на все. Від імені батьків слова вдячності всім, хто допоміг у відкритті дошкільної установи, висловила М. Лаврусь. Гості вручили цінні подарунки.

Дошкільний заклад повністю готовий зустріти своїх перших маленьких вихованців. Нові яскраві іграшки і казкова атмосфера вабить малечу. Подвір’я закладу облаштоване сучасним ігровим та спортивним обладнанням. У дитячому садку працюватимуть два кваліфікованих вихователі, два помічники вихователів, праля, музичний керівник та кухар. Батьки можуть бути спокійними - їхні чада в надійних руках.

Відкриття садочка - це свято радості й надії для всіх мешканців. Коли в селі відкривається дитячий садок, це означає, що село живе.

Марія ТАТЧИН.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин