Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Податківці відзначали своє професійне свято

2 липня працівники податкової відзначали своє професійне свято – День податкової служби.

На сьогодні на обліку в ДПІ у Жидачівському районі зареєстровано 3086 платників податків, у тому числі юридичних осіб 837, фізичних осіб-підприємців 2249.

Протягом I півріччя забезпечено надходження до зведеного бюджету в розмірі 44980,5 тис грн, або 114,4% від прогнозованого показника. Місцевий бюджет за шість місяців поточного року поповнився на 24482,8 тис грн, що становить 115,9% від прогнозованого показника.

 

Над успішним виконанням поставлених завдань працює колектив із 55 фахівців. Однією із прерогатив діяльності ДПС на сьогодні є якість адміністрування податків та зборів. Відділ адміністрування податків і зборів з юридичних осіб очолює радник податкової служби III рангу Христина Паук.

 

Одним із найсуттєвіших джерел наповнення місцевого бюджету є широке охоплення і легалізація оподаткування праці найманих осіб. Цей напрямок роботи підрозділу оподаткування фізичних осіб очолює начальник відділу Сергій Тимцюрак. Внаслідок щоденної скрупульозної роботи підрозділом додатково залучено до оподаткування з початку року 19 найманих осіб, місцевий бюджет поповнився на 26,8 тисяч грн..

Рутинну роботу із щоденного обліку та чіткого і своєчасного зарахування коштів на конкретні статті податкових платежів та зборів здійснює відділ обліку інспекції. Вагому ділянку в цьому підрозділі вже понад 17 років виконує головний державний податковий інспектор Наталя Яремків.

Ділянку роботи, пов’язану із погашенням заборгованості платників податків перед бюджетами, розстроченням планових платежів тощо, веде підрозділ інспекції з погашення прострочених податкових зобов’язань, який очолює Олег Свид.

Однією із основних функцій ДПС районного рівня є здійснення контрольно-перевірочної роботи серед платників податків. Правильність нарахування і сплати податків юридичними особами як до державного, так і до місцевого бюджетів здійснює відділ податкового контролю юридичних осіб, колектив якого налічує 11 фахівців. Цей підрозділ очолює заступник начальника інспекції Володимир Зубік. Протягом I-го півріччя відділом проведено 39 перевірок, у тому числі 6 планових. Внаслідок цієї роботи до бюджету надійшло 761 тис грн і 9 справ за наслідками перевірки переведено для відпрацювання в правоохоронні органи.

Юридичне забезпечення функціонування податкової інспекції здійснює юридичний підрозділ, який очолює Ігор Закорчемний.

На фоні значних змін у галузі податкового законодавства, пов’язаних із прийняттям Податкового кодексу, зростає роль масово-роз’яснювальної роботи серед платників податків. Цю ділянку роботи ДПІ виконує головний державний податковий інспектор Олег Горчаківський. З початку року кількість запитів від платників податків щодо застосування норм податкового законодавства значно зросла. При особистому прийомі та в телефонному режимі надано понад 1000 відповідей, роз’яснень платникам податків. Щодо роботи із зверненнями громадян до податкового органу, то з початку року надійшло 3 заяви, що менше ніж за відповідний період минулого року.

З нагоди професійного свята за сумлінну та фахову роботу грамотами обласного управління державної податкової інспекції відзначено начальника сектору ресурсних платежів Любов Свірську та головного спеціаліста організаційно-розпорядчого підрозділу Наталю Цап. Також своїх колег з нагоди свята відзначив і начальник ДПІ у Жидачівському районі.

Володимир Гребінь побажав працівникам, щоб їхня копітка праця збагачувала наше суспільство, щоб від цього зростав добробут кожної родини, міцного здоров’я, гордості за свій професійний вибір та кар’єрного зростання.

За інформацією ДПІ в Жидачівському районі.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин