Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

На сесії районної ради

Депутати зробили крок до відкриття в районі гравійного кар’єру та відклали до вивчення питання створення на території ДГРП «Подорожненський рудник» ландшафтного парку.

На розгляд VIII сесії Жидачівської районної ради винесено 30 питань порядку денного. Серед них заслуховування інформації фінансового управління про виконання районного бюджету Жидачівського району за I квартал 2011 року, затвердження розпоряджень голови райдержадміністрації, внесення змін до рішення районної ради від 5 січня 2011 року №23 «Про районний бюджет Жидачівського району на 2011 рік». Депутати розглянули питання про внесення змін до кошторису видатків виконавчого апарату Жидачівської районної ради на поточний рік. Районні обранці заслухали та погодили спрямування вільного залишку бюджетних коштів. Розподіл їх виглядає так: на придбання музичних інструментів для Жидачівської музичної школи спрямовується 10 тис грн, на придбання інвентаря (столів, крісел) для Ходорівської музичної школи – 5 тис, на придбання матеріалів для поточного ремонту, підключення до мережі Інтернет, встановлення засобів охорони для централізованої бібліотечної системи – 15 тис грн. Жидачівській центральній районній лікарні депутати погодились виділити із залишку 10 тис грн для придбання електричних лічильників, Жирівській сільській раді для проведення реконструкції приміщення Народного дому - 30 тис грн. Нерозподіленими нарізі залишаються, за інформацією керівника фінуправління, 270 тис грн.

Далі депутати заслухали інформацію про внесення змін до показників районного бюджету району на 2011 рік та погодили це рішення. Інформацію про організацію оздоровлення та відпочинку дітей у цьому році взяли до відома. Роботу Жидачівської РДА з підготовки до літнього оздоровлення визнали задовільною. Доручили відділу освіти подати на розгляд профільної комісії районної ради до 1 вересня цього року пропозиції щодо створення у районі стаціонарного оздоровчого табору. Звіт про проведення літньої оздоровчої кампанії вирішено заслухати в жовтні цього року.

Про ситуацію у районі щодо захворювання населення на туберкульоз доповідав головний лікар Жидачівського протитуберкульозного диспансеру. У своєму рішенні депутати вирішили констатувати, що стан захворюваності на туберкульоз у районі стабілізувався та має тенденцію до зменшення. Роботу медичних закладів по виконанню протитуберкульозних заходів вважати задовільною. Жидачівській ЦРЛ, Жидачівському протитуберкульозному диспансеру, медичним закладам району, райепідемстанції забезпечити виконання комплексу протитуберкульозних заходів, плану профілактичних флюорографічних обстежень, проведення ефективних санітарно-освітніх заходів серед населення щодо пропаганди здорового способу життя, профілактики туберкульозу. Керівникам підприємств, організацій вживати організаційні заходи щодо щорічного медичного огляду працівників. Районній раді та райдержадміністрації звернутися до обласної ради, облдержадміністрації, головного управління охорон здоров’я з клопотанням про виділення коштів на придбання пересувного флюорографа. Окремо порушувалось питання закупівлі туберкуліну, кошти у сумі 22 тис. грн для цього виділені.

Рішенням сесії районної ради погоджено затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки відведеної для ТзОВ «Укртауер» площею 0,02 га для будівництва та обслуговування вежі мобільного зв’язку за межами населеного пункту с. Старі Стрілища (нормативна грошова оцінка ділянки 5273 грн) та аналогічної ділянки за межами с. Вибранівки (нормативна оцінка ділянки 5068 грн).

Розглянуто та звтерджено технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 12,05 га для розробки Зарічанського родовища з видобутку піщано-гравійної суміші за межами населеного пункту с. Заріччя на території Зарічанської сільської ради. Нормативна грошова оцінка ділянки 3 млн 453 тис. 918 грн. При підписанні договору оренди земельної ділянки рекомендовано Жидачівській РДА встановити розмір річної орендної плати не менше 10 % нормативної грошової оцінки та враховувати соціально-економічні проблеми місцевої ради.

Депутатами внесено зміни до рішення Жидачівської райради №269 від 16.12.2008 р. про безоплатну передачу на баланс Жидачівського УЕГГ об’єктів газифікації закінченого будівництва. Внесено зміни до програми капітального ремонту меліоративних систем, що перебувають у комунальній власності районної ради на 2077-2012 роки. Внесли зміни у «Програму заходів знешкодження у 2011-2012 рр. заборонених і непридатних до використання в сільському господарстві пестицидів та доручено Жидачівській РДА спільно з органами місцевого самоврядування кооперувати кошти на договірних засадах для вивезення пестицидів.

Депутати взяли до відома інформацію заступника голови Жидачівської РДА про виконання рішення сесії Жидачівської районної ради №95 від 4.07.2007 р «Про стан виконання робіт по проекту «Закриття сірчаного кар’єру і відновлення ландшафту в зоні діяльності ДГРП «Подорожненський рудник». Натомість районні обранці вирішили на найближчій сесії повернутися до питання про доцільність створення регіонального ландшафтного парку «Подорожне». Оскільки до цього пункту порядку денного було багато зауважень та запитань депутати доручили профільним комісіям районної ради протягом місяця вивчити і належно підготувати його й лише тоді подати на розгляд сесії.

Після доволі тривалого та бурхливого обговорення питання доцільності створення регіонального ландшафтного парку на території ДГРП «Подорожненський рудник» депутати направили його на доопрацювання постійних комісій, доручивши Жидачівській РДА разом з ДГРП «Подорожненський рудник», Володимирцівською, Любшанською та Сидорівською сільськими радами у місячний термін провести громадські слухання.

Продовживши роботу, депутати розглянули листи відділу освіти РДА та Володимирцівської сільської ради. Заслухавши доповідачів із цього питання, вони затвердили акт списання матеріалів приміщення майстерні (їдальні) Володимирцівської ЗОШ I-III ст. Внесли зміни до рішення Жидачівської районної ради №16 від 21.12.2010 р «Про затвердження переліку об’єктів спільної власності територіальних громад району, що підлягають приватизації у 2011 р.». А також доповнили перелік об’єктів спільної власності приміщенням складу Вибранівської амбулаторії загальної практики сімейної медицини в с. Вибранівці. Розглянувши листи Жидачівської ЦРЛ, Ходорівської рай лікарні та враховуючи висновки і пропозиції профільних депутатських комісій, дали згоду на продаж складу згаданої амбулаторії.

Підтримали звернення Журавнівської селищної ради щодо внесення змін до Реєстру Верховної Ради України «Про адміністративно-територіальний устрій України» в частині визнання законною назву «Журавнівська селищна рада» замість «Журавненська селищна ради». Відповідне звернення направили до Львівської обласної ради.

Затвердили розпорядження голови Жидачівської районної ради. Заслухали інформацію про участь у Всеукраїнському конкурсі проектів та програм щодо розвитку місцевого самоврядування. Схвалили направлення на Всеукраїнський конкурс проектів та програм розвитку місцевого самоврядування проекту «Через ефективні системи менеджменту в органах місцевого самоврядування до відкритого і поінформованого демократичного суспільства». Жидачівській райдержадміністрації при підготовці районного бюджету на 2012 рік рекомендовано передбачити кошти у розмірі не менше 20% вартості проекту для переможця конкурсу.

Затвердили положення про прийом громадян депутатами районної ради. Внесли зміни до президії районної ради, ввівши до її складу: Калинець Наталію Ігорівну - уповноваженого представника депутатської групи «Ходорівщина»; Кота Зеновія Богдановича - уповноваженого представника депутатської групи «Інвестиції та розвиток території»; Снігуру Ориславу Миколаївну - уповноваженого представника депутатської групи «За відродження національної культури».

Затвердили положення про патронатну службу голови районної ради, угоду про співпрацю між Жидачівською та Здолбунівською районними радами.

Враховуючи вимоги Бюджетного Кодексу України щодо фінансування закладів охорони здоров’я з розрахунку на мешканця і потребу у використанні ліжкового фонду для оздоровлення мешканців району в медичних закладах інших міст області, рішення президії районної ради від 9 червня 2011 р. та керуючись ст.ст. 43, 59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні", ст.101 Бюджетного Кодексу України, Жидачівська районна рада делегувала у 2012 році частину повноважень з надання медичної допомоги мешканцям Жидачівського району місцевим бюджетам м. Львова, м. Моршина, м. Нового Роздолу, та Яворівського району Львівської області.

Голові районної ради рекомендовано укласти угоду про передачу видатків на виконання делегованих повноважень з надання медичної допомоги мешканцям Жидачівського району у 2012 році Львівській міській раді в сумі 185000,0 грн, Новороздільській міській раді – 145000,0 грн, Моршинській міській раді – 25000,0 грн, Яворівській районній раді – 16995,0 грн.

Оксана ФРАНКІВ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин