Для оздоровлення дітей виділено 67 путівок

У навчальних закладах району навчається 7399 школярів. За програмою літнього оздоровлення влітку планується, як інформує відділ у справах сім’ї і молоді РДА, оздоровити 50% дітей шкільного віку - 3699 осіб.

У рамках виконання програми підтримки пластового руху у наметовому таборі відпочиватимуть 60 дітей. На це передбачено 20 тис грн.

Крім цього, для виконання програми літнього оздоровлення у районному бюджеті передбачено 10 тис грн на організацію роботи наметового табору, в якому послуги з відпочинку та оздоровлення матимуть змогу отримати 30 школярів.

У бюджеті відділу освіти на 2011 рік коштів на організацію відпочинку, оздоровлення дітей та придбання путівок у стаціонарні оздоровчі заклади не передбачено.

На літній період поточного року заплановано роботу 21 оздоровчого табору з денною формою перебування на базі навчальних закладів. У таборах планується оздоровити 1970 дітей шкільного віку. На харчування у цих таборах необхідно 96530 грн, а це 3 грн 50 коп на одну дитину в день. Оплачуватимуть заробітну плату лише начальникам таборів, і на це використають 14758 грн. Тривалість відпочинкової зміни - 14 днів.

Відділом у справах сім'ї та молоді отримано від управління у справах сім'ї та молоді ОДА путівки для оздоровлення дітей у стаціонарних оздоровчих таборах, а саме: для оздоровлення дітей з багатодітних сімей, в яких виховується 4 і більше дітей, - 10 путівок у ПП ПЗОВ «Романтик» (Скадовськ. зміна з 08.08.2011 р.), 10 путівок у ДОТ «Мрія» ТзОВ «Хартрон-Віоліс» (м. Бердянськ, зміна з 03.06), 13 путівок у ДТСТ «Світанок» (м. Трускавець, зміна з 02.06). Для оздоровлення дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей-інвалідів, дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей, талановитих дітей міжнародного та всеукраїнського рівнів передбачено 10 путівок у СОТ «Лісотехнік» (смт Рибаківка, зміна з 02.06), 10 путівок у ДОТ «Веселка» (с. Старий Кропивник, зміна з 17.07). Для оздоровлення дітей, що перебувають на диспансерному обліку. та талановитих дітей обласного рівня - 10 путівок у НОТ «Політехнік-3» ( смт. Коблево, зміна з 03.06), оздоровлення талановитих дітей районного рівня з батьківською доплатою 20% у ДОТ «Ластівка» (м. Скадовськ), 2 путівки (зміна з 03.06) та 2 путівки для оздоровлення дітей працівників АПК і соціальної сфери села з батьківською доплатою 50% у ДОТ «Чайка» (АР Крим, м. Судак). Всього станом на 25 травня у відділ у справах сім'ї та молоді надійшло 67 путівок у стаціонарні оздоровчі табори.

В першу чергу бюджетні путівки пропонуватимуться дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, дітям-інвалідам та дітям з багатодітних малозабезпечених сімей. 33 путівки виділено для дітей з багатодітних сімей, у яких виховується 4 і більше дітей. Путівки 10%, 20% та 50% вартості надаватимуться відповідно до категорій, визначених розподілом, враховуючи подані батьками заяви.

Надрукувати