Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Міжнародна співпраця між містами-партнерами триватиме

27 квітня Жидачів відвідала офіційна делегація із польського міста-партнера Челядзь. Польську сторону представляли бургомістр Тереза Космаля, заступник бургомістра Тереза Вонсовіч, депутат міської ради Іренеуш Гавроньскі та інспектор відділу промоції міста Адам Яндала.

 

У рамках візиту гості разом із мером Жидачева оглянули визначні пам’ятки древнього Удеча, поклали квіти до пам’ятника Т. Г. Шевченка, відвідали костел. Під час зустрічі польські партнери із урядниками м. Жидачева, районної влади, представниками громадських організацій обговорювали шляхи можливої співпраці та домовились про підписання відповідної угоди між містами.

 

Це перша офіційна зустріч новообраного складу обох міст. У Челядзі, як і в Жидачеві, після місцевих виборів у 2010 році до влади прийшли нові люди. Проте це не стало на заваді партнерським відносинам між обома містами.

Спільне бажання обох новообраних міських голів Володимира Левка та бургомістра Терези Космаля продовжувати кількарічну, започатковану в 2004 році попередниками Михайлом Щуйком та Мареком Мрозовскі, співпрацю й стало основною метою зустрічі.

Із польською делегацією у міській раді зустрілися також заступник голови Жидачівської РДА Олег Кизима, заступник міського голови Ярослав Гаврильчук, секретар міської ради Ольга Лешков’ят, керуючий справами виконавчого комітету ради Ярослав Турченяк, депутат районної ради, голова міської громадської організації українсько-польської співпраці «Міст приязні» Богдан Бойчук, депутат міської ради, представник польської меншини міста Станіслав Посацький, депутат міської ради, директор Центру творчості для дітей та молоді Оксана Полівчак, колишній голова міста Михайло Щуйко, депутат міської ради, директор Жидачівської ЗОШ №2 Оксана Мальцева.

Обидві сторони зацікавлені у продовженні тісних контактів не лише на рівні обміну молодіжними делегаціями та туристами, а й у впровадженні спільних проектів.

Як зазначив Володимир Левко, міська влада готова підтримувати різноманітні громадські ініціативи, що сприятимуть розширенню зв’язків та контактів між містами-партнерами.

Оксана ФРАНКІВ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин