Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

З початку року 21 жінці району присвоєно почесне звання «Мати-героїня»

Про те, скільки жінок вже отримало це звання й скільки ще чекає своєї черги, розповіла на Дні влади 23 березня керівник відділу у справах сім’ї і молоді РДА Олександра Хомин. Нагадаю, днями нагороди «Мати-героїня» з рук голови Львівської ОДА М. Цимбалюка отримали 9 жительок району (Указ президента підписаний у січні). Імена ще семи жінок-героїнь зачитала О. Хомин під час засідання.

 

Проте ще багато матерів (понад 400) очікують на таку відзнаку й, звісно, на одноразову матеріальну виплату. За словами О. Хомин, з 2008 по 2009 рік дуже мало багатодітних матерів Львівщини, зокрема й нашого району, отримували почесні звання.

Незважаючи на те, що протягом останніх років відділом у справах сім’ї і молоді подано необхідні документи, робота по уточненню списків жінок, які заслуговують на державну відзнаку України, триває. Сьогодні проводиться звірка документів, що є в розпорядженні відділу та місцевих рад. Списки постійно уточнюються, насамперед вносяться імена жінок, які з тих чи інших причин не подали документів. Також трапляються випадки, коли звання отримала людина, яка взагалі не подавала документів, зазначила О. Хомин. Керівник відділу звернулася до голів місцевих рад з проханням подавати списки жінок, які заслуговують на звання «Мати-героїня». Сільський голова с. Володимирців В. Ємець висловив пропозицію, щоб звання присвоювали з огляду на вік жінок, оскільки вже двоє мешканок Володимирців не дочекалися своєї нагороди.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин