Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Маршрутні перевезення знову на порядку денному

Невиконання перевізниками умов договору, скарги від пасажирів в черговий раз розглядалися на координаційній раді з питань безпеки дорожнього руху та пасажирських перевезень при Жидачівській РДА.

На засіданні, що відбулося наприкінці січня порушувались проблеми курсування автобусів на маршрутах Жидачів - Лівчиці, Стрий - Жидачів через Крехів, Стрий - Жидачів через Йосиповичі, Ходорів - Молодинче. Розглядалась можливість продовження маршруту Ходорів - Дрогобич до с. Городища, реорганізація маршруту Жидачів - Калуш через с. Которино, а також сполучення сіл Сидорівської та Облазницької сільських рад із Жидачевом.

Перший заступник голови РДА Р. Гриців повідомив учасників зібрання що останнім часом почастішали звернення громадян, що стосуються недотримання графіків руху на маршруті Жидачів – Ходорів – Львів упродовж дня і e вечірній час (перевізник ПП «Транс-Спорт»). Знову розглядалось звернення керівництва Вибранівської сільської ради щодо відсутності сполучення населених пунктів із районним центром (ПП «Самофал»).

На свій захист перевізники жалілися на погані дороги, нерентабельні маршрути, вкотре обіцяли налагодити роботу з водіями автобусів щодо дотримання графіків руху відповідно до умов договору.

Перевізники отримали відповідні зауваження і визначений термін усунення порушень, зокрема це стосувалося перевезень пільговиків та чіткого дотримання графіків руху.

Крім цього, ВДАІ з ОАТ Жидачівського району має надати інформацію про відсутність дорожніх знаків та провести обстеження автобусів на зношеність шин. Керівництво РДА зобов’язало начальника філії «Жидачівський райавтодор» провести ремонт дороги до сіл Молодинче та Городище.

Про порушення графіків руху автобусів та з приводу інших проблемних питань, що стосуються пасажирських перевезень, можна звертатися у Жидачівську РДА за гарячими телефонними лініями: 31-124 з 8.30 до 17.30 та 31-708 з 17.30 до 8.30.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин