Колегія РДА

16 лютого відбулось чергове засідання колегії РДА. Першим розглядалось питання про підсумки роботи господарського комплексу за 2010 рік та виконання програми соціально-економічного і культурного розвитку району на 2010 рік, а також затвердження проекту цієї ж програми на 2011 рік.

Як зазначила у доповіді керівник управління економіки РДА Світлана Самсонова, у 2010 році на Жидачівщині, як і в цілому по Україні, були відчутні негативні наслідки фінансово-економічної кризи, чим у значній мірі і зумовлено невиконання планових показників Програми соціально-економічного розвитку. Проте ситуація нині поступово стабілізується.

Начальник фінансового управління С. Ковальська доповіла про підсумки виконання бюджету району за минулий рік. Виконання дохідної частини зведеного бюджету району за 2010 рік по загальному фонду становить 99,9 відсотка до уточненого річного плану (при плані 17949,7 тис. грн. фактично надійшло 17939,6 тис грн). Часткове невиконання дохідної частини бюджету зумовлене тим, що Подорожненський кар’єр не погасив за минулий рік податковий борг в сумі 1650,9 тис грн. Не виконали плану по доходах 11 рад району, серед них Жидачівська, Ходорівська міські, Гніздичівська селищна, Грусятицька, Зарічненська, Любшанська, Отиневицька, Рудянська, Сидорівська сільські ради. В декількох з них є об’єктивні причини, які виправдовують невиконання. Як зазначила С. Ковальська, решта просто недопрацьовує.

На 1 січня зафіксована кредиторська заборгованість - 1120,3 тисяч грн, що зумовлено непроходженням платежів через управління казначейства в кінці року.

З інформацією про реорганізацію терапевтичного відділення №2 Ходорівської районної лікарні (смт. Нові Стрілища) та створення на його базі стаціонарного відділення Жидачівського територіального центру соціального обслуговування населення виступив заступник голови РДА О. Кизима.

На колегії було розглянуто питання щодо запобігання нещасним випадкам серед населення внаслідок несправності електрообладнання та газових приладів у побуті. А також підводили підсумки роботи із зверненнями громадян та про роботу з документами у відділах та управліннях РДА.

Марія ТАТЧИН.

Надрукувати