Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Обговорювали проблеми міста

У райцентрі впорядкують автозупинки, кладовища та заборонять продавати спиртне неповнолітнім.

Про роботу та плани міської ради йшлося під час зустрічі мера Жидачева Володимира Левка із представниками громадських та політичних організацій міста , що відбулася 9 лютого.

Міський голова розповів, що встиг зробити, перебуваючи на посаді лише три місяці. Зокрема йшла мова про кадрові зміни, які пройшли у міськраді, та об’єднання комунальних структур.

Серед основних напрямків подальшої роботи – налагодження рентабельної діяльності реорганізованого комунального підприємства, відкриття міського сміттєзвалища.

Що стосується благоустрою міста, то, як зазначив міський голова, окрім санітарної очистки вулиць, подбають про їх озеленення і, нарешті, встановлять громадську вбиральню.

На найближчу перспективу в Жидачеві очікується відкриття ринку для торгівлі молочною продукцією.

Болюче питання для міського керівництва –утримання житлового фонду. На капітальний ремонт житлових будинків у бюджеті закладено 300 тис грн. Сьогодні триває робота над обстеженням стану будинків. Розглядається можливість створення у місті об’єднання співвласників багатоквартирних будинків. Таку ж суму виділять і на ремонт міських доріг. Окрім того, наведуть лад із дорожніми знаками та проведуть благоустрій автостанції.

Триває робота над проведенням каналізації у районі «Гора» та виготовлення документації на аналогічні роботи в мікрорайоні «За переїздом».

Торкнувся міський голова й роботи найбільшого промислового підприємства міста - ВАТ «ЖЦПК», зазначивши, що останніми роками комбінат відмежувався від проблем міста. Наразі не вдається налагодити співпрацю з керівництвом целюлозно-паперового комбінату.

Доля підприємства і його працівників турбує не лише міську владу, а й громадськість міста. Про це заявили присутні на зустрічі представники громадських організацій та політичних партій. Учасників зустрічі також турбує забезпечення належного соціального захисту жителів міста, особливо пенсіонерів та неповносправних осіб. Порушувались питання організації у місті дозвілля для молоді. Особливе занепокоєння викликає продаж спиртних напоїв неповнолітнім та у вечірній час. Окрім цього, присутніх цікавило, чи продовжиться співпраця Жидачева із містами-побратимами та як походить підготовка до ювілейного святкування 850-річчя міста.

Окремо міський голова говорив про проблеми впорядкування міських кладовищ, зокрема й сфери надання ритуальних послуг. Міськвиконкомом із цього приводу готуються відповідні рішення. На перспективу у міській раді планують навести лад із землею та землекористуванням.

Оксана ФРАНКІВ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин