Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Довгобуд у Гніздичеві забезпечить належними умовами для навчання понад 400 дітей

Цьогоріч планують завершити ще один довгобуд області. Школу на 423 учнівських місця у смт Гніздичів Стрийського району реалізують у межах Програми президента України «Велике будівництво».

«У Гніздичівській територіальній громаді сьогодні мешкає майже 7,5 тисячі населення, з яких 985 - діти шкільного віку, 380 – до-шкільного. Шкільні заклади, які працюють в громаді, забезпечують потребу у здобутті загальної середньої освіти лише для 680 дітей»,- інформують у департаменті економічної політики Львівської ОДА.

Однак навіть у них відсутні належні умови для повноцінного навчання. У Гніздичівській ЗОШ I-III ступенів діти навчаються у дві зміни в трьох приміщеннях, одне з яких побудоване у 1820 році. У школі немає спортивного та актового залів, сучасного харчоблоку. Через двозмінне навчання важко організувати роботу гуртків.

Ці обставини і стали передумовою будівництва нової школи на 423 учнівських місця, яке розпочали ще у 1989 році. Проєкт передбачає будівництво двоповерхової будівлі ЗОШ, локальних очисних споруд, підземних резервуарів для води, влаштування фізкультурно-спортивної та навчально-дослідної зон, майданчиків для гімнастики для відпочинку дітей різної вікової категорії.

Упродовж 2015-2020 років звели двоповерхову будівлю ЗОШ та встановили віконні та дверні блоки. Загальна вартість будівництва складає майже 69 млн грн, залишкова кошторисна вартість станом на 01.01.2021 – 51,7 млн грн.

Як зазначив голова Львівської ОДА Максим Козицький, цьогоріч в межах програми президента України «Велике будівництво» спільно з Міністерством розвитку громад та територій України, народними депутатами вдалось залучити з державного бюджету на будівництво школи 46,9 млн грн, ще 4,8 млн грн – з бюджету Гніздичівської територіальної громади. Щоденно на об’єкті виконують роботи 45-50 працівників підрядної організації ТОВ «Золочівагробуд».

Так, станом на 28 жовтня завершили мурування внутрішніх перегородок, влаштування зовнішньої каналізації та внутрішнього водопостачання, облаштування віконних відкосів, встановлення внутрішніх підвіконників і дверних блоків. Також роботи з гідроізоляції цоколя та влаштування відмостки, залиття бетонних стяжок на І та ІІ поверхах, у підвальному приміщенні та спортивному залі, фарбування стін приміщень ІІ поверху та спортзалу, влаштування натяжних стель в класах другого поверху, облаштування плиткою сходових кліток, санвузлів, їдальні та коридорів другого поверху, монтування витяжок їдальні та спортзалу, утеплення горища; обгородження території.

Тривають роботи з фарбування стін І поверху, облаштування плиткою коридорів І поверху, встановлення пожежних резервуарів, облаштування очисних споруд та КНС, фасадні роботи, влаштування стадіону, баскетбольного та волейбольного майданчиків, 4 дитячих майданчиків, благоустрою території (мощення бруківкою).

Нагадаємо, що також триває будівництво загальноосвітнього навчального закладу у селі Братковичі. Тут після його завершення зможуть навчатися 180 учнів. Ремонтні роботи проводять у межах програми президента України «Велике будівництво».

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин