Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Бюджет Жидачева на наступний рік затверджено

Початок кожного бюджетного року позначений одним із дуже важливих завдань, над якими у будь-якому органі місцевого самоврядування скрупульозно працюють фінансисти спільно з профільними депутатськими комісіями. Вивчаючи потреби головних розпорядників коштів на цілий рік і оперуючи наявними фактичними ресурсами, формується головний фінансовий документ – бюджет.

Основне питання, яке розглядалося на третій сесії Жидачівської міської ради 12 січня, –прийняття міського бюджету на 2011 рік. Після детального розгляду депутати одноголосно ухвалили головний фінансовий документ.

На сесії затвердили ставки єдиного податку для фізичних осіб - суб’єктів підприємницької діяльності на 2011 рік, встановили розмір фіксованого податку з фізичних осіб в сумі 100 (сто) грн і ставку туристичного збору у розмірі 0,5 відсотка до вартості усього періоду проживання (ночівлі) в готелях, кемпінгах, мотелях, гуртожитках для приїжджих та інших закладах готельного типу, санаторно-курортних закладах, для квартирно-посередницьких організацій, юридичних і фізичних осіб – підприємців, які уповноважені справляти туристичний збір. Було внесено доповнення до плану діяльності Жидачівської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2011 рік та викладено його в новій редакції.

Затверджено й положення про інспекцію з благоустрою м. Жидачева, план роботи міської ради шостого скликання на 2010-2014 рр. й на поточний рік. Головам постійних депутатських комісій дано доручення розробити плани роботи відповідних комісій.

На сесії Мирослава Сивика обрано головою постійної комісії з питань житлово-комунального господарства і комунальної власності Жидачівської міської ради.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин