Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Коронавірус: кількість хворих зростає, вакцини немає, діти у школах пішли на «дистанційне»…

9 березня відбулося засідання жидачівської міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС).

Голова комісії Володимир Левко, характеризуючи ситуацію в ОТГ, зауважив погіршення ситуації із захворюваністю на коронавірус. Як проінформувала присутніх лікар-епідеміолог Миколаївського ММВ Майя Лико, у березні різко збільшилася кількість хворих на коронавірус. Виявлено хворих у двох школах і в одному з дитячих садків Жидачівської територіальної громади. Локальні заходи безпеки уже організовано. Класи, де виявлено хворих, і кілька груп дитсадка - на самоізоляції. Крім того, збільшилася й кількість хворих на грип. Начальник відділу освіти Жидачівської міської ради Юрій Гурський повідомив, що у навчальних закладах 11-29 відсотків учнів відсутні, й наголосив на тому, що департамент освіти Львівської ОДА рекомендував цього тижня перехід на дистанційне навчання та перенесення весняних канікул на тиждень раніше, щоб припинити розповсюдження ковіду в навчальних закладах.

Як повідомила керівник Жидачівської міської лікарні Людмила Яремцьо, станом на 10 березня у Жидачівській лікарні перебуває 64 хворих: з Жидачева - 9, Ходорова - 3, Сидорівки - 2, Пчан - 2, Зарічного - 2, по одному хворому з Облазниці, Смогова, Рогізна, Турад, Тейсарова, Заболотівців, Монастирця, Дуліб, Руди.

Також у медзакладі 23 хворих із Дрогобицького району, 6 – з Нового Роздолу, 2 хворих із с. Заклад, по одному - із Розвадова і Черниці. Також є один хворий з Франківщини. 14 хворих перебувають у вкрай важкому стані і знаходяться у палатах інтенсивної терапії. Одна пацієнтка підключена до ШВЛ.

За словами Людмили Яремцьо, у лікарні є гостра потреба в кисні, бо щодня йде 30 балонів. Необхідні медикаменти та засоби захисту медики мають. Щодо вакцинації, то поки що жодної дози вакцини у лікарню не надходило, як і немає інформації, коли вона буде.

Ситуація із дотриманням протиепідемічних заходів на Жидачівщині цілком задовільна. Про це говорила заступник начальника Жидачівського районного управління Держпродспоживслужби у Львівській області Оксана Левицька. Щоправда, не завжди їх дотримуються у торгових закладах і на ринках. Врахувавши ситуацію, що склалася із захворюваністю на ковід, з метою дотримання заходів із припинення поширення коронавірусу комісія з питань ТЕБ та НС вирішила:

• перевести навчальні заклади Жидачівської територіальної громади на дистанційне навчання з 10 по 12 березня 2021 р.;

• перенести канікули на 15-19 березня; у дошкільних закладах суворо дотримуватися додаткових протиепідемічних заходів та забезпечити їх індивідуальними захисними засобами;

• провести моніторинг торгових точок, крамниць (особливо біля торгового центру «Рукавичка», що на вул. Грушевського), закладів громадського харчування на дотримання протиепідемічних заходів.

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин