Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Жидачівська ОТГ: обрано заступників і секретаря ради

26 листопада 2020 року відбулося друге пленарне засідання І сесії Жидачівської міської ради VIII скликання, на якому депутати обрали секретаря міської ради. За поданням голови Володимира Левка, депутати одноголосно підтримали кандидатуру Віри Янклевич. Віра Романівна має великий досвід роботи в органах місцевого самоврядування, працювала довший час в Жидачівській районній раді. Одностайне голосування показало, що кандидатура Віри Янклевич влаштовує всі політичні сили, представлені в міській раді.

Також депутати затвердили склад постійних комісій та обрали їх голів. Відтак комісію з питань бюджету комунальної власності, економічного розвитку та інвестицій очолив Микола Шумельда, комісію з питань землекористування та містобудування – Андрій Пиріг, з питань житлово-комунального господарства та екології – Ярослав Гаврильчук, з гуманітарних питань, питань молодіжної політики, спорту та соціального захисту – Орест Гаврильчук, з питань законності, взаємодії із громадськими формуваннями, регламенту і депутатської етики – Святослав Багрій.

Депутати затвердили структуру апарату Жидачівської міської ради та її виконавчих органів, створили фінансовий відділ, відділи освіти та культури.

Також одностайно депутати затвердили першого заступника Жидачівського міського голови. Ним став Ігор Процан. Підтримали на заступника голови з питань діяльності виконавчих органів ради Миколу Хомина. Керуючою справами міськради депутати підтримали і затвердили Наталію Данилів.

Значно жвавіше проходило обговорення кандидатів на посаду старост. І якщо по Вільхівцях і Млиниськах питань щодо кандидатів не виникало, то обговорення кандидатури Гната Кухти на посаду старости Бережницької громади викликало дискусію. Врешті, депутати так і не підтримали кандидатуру Гната Гнатовича.

Натомість сесія затвердила на посаді старости Богдана Матуру, який здійснюватиме визначені законом повноваження на території населених пунктів – сіл Іванівці, Туради, Вільхівці, Волиця-Гніздичівська, Пчани, Тейсарів, та Світлану Бережанську, яка здійснюватиме повноваження старости на території населених пунктів – сіл Млиниська та Смогів.

Сесія проголосувала за утворення виконавчого комітету міської ради, визначила його чисельність, затвердила персональний склад та прийняла рішення про припинення діяльності Бережницької, Вільховецької, Зарічанської і Млиниської сільських рад.

На завершення першої сесії Жидачівської міської ради VIIІ скликання депутати спільно вшанували пам’ять тих, хто віддав своє життя за Україну, поклавши квіти і запалені лампадки до пам’ятного знака на Алеї Героїв.

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин