Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Район буде з бюджетом

Не гаючи часу після прийняття Державного бюджету, управління та відділи Жидачівської РДА формували основні показники бюджету. Згодом і члени постійних депутатських комісій вносили відповідні пропозиції до основного фінансового документа району. Незважаючи, що бюджет по багатьох показниках вийшов не найкращим, проте реальним його визнали всі, хто над ним працював.

5 січня на третьому засіданні сесії районної ради депутати затвердили запропонований документ.

Загальний обсяг доходів на 2011 рік встановлено в сумі 171848,9 тис грн. Доходи загального фонду – 171117,3 тис грн, спеціального – 731,6 тис грн.

Загальний обсяг видатків затверджено в сумі 171848,9 тис (у тому числі видатки загального фонду 168017,2 тис) та спеціального – 3831,7 тис (у тому числі бюджету розвитку 3100,1 тис грн). Дефіцит спеціального фонду районного бюджету – 3 млн 100 тис. Сума міжбюджетних трансфертів – 8073,8 тис грн.

Затверджено спрямування вільного залишку бюджетних коштів. Із вільного залишку, який на цей рік визначено в сумі 3 млн, з яких 2 млн 700 тис грн депутати розподілили: на фінансову підтримку народного часопису «Новий час» 170 тис, фінансову підтримку редакції радіомовлення – 30 тис, газифікацію населених пунктів – 100 тис, будівництво гніздичівської школи – 300 тис грн., програми соціально-економічного розвитку – 350 тис, резервний фонд – 150 тис, фінансування установ охорони здоров’я – 200 тис, для роботи установ культури – 130 тис грн. Окрім цього, на проведення доплат по догляду за інвалідами I групи та грошової компенсації оплати телефонних послуг інвалідам зазначеної групи, надання грошових адресних допомог на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу ветеранам УПА – 200 тис. грн. На матеріальні допомоги окремим категоріям громадян відповідно до розпорядження голови РДА – 120 тис грн; на погашення заборгованості, що виникла з причин непроходження коштів через управління Державного казначейства, – 702,2 тис грн.

Депутати затвердили попередній план роботи районної ради на поточний рік, окремим пунктом відзначивши вивчення стану та перспектив роботи ДГРП «Подорожненський рудник».

На сесії затвердили угоди між районної радою та місцевими радами про передачу субвенцій на утримання установ позашкільної освіти, що функціонують, зокрема на території Жидачівської– 340 тис грн, Ходорівської – 270,1 тис, міських рад, Журавнівської селищної ради – 193,6 тис грн.

На третьому засіданні сесії депутати врешті визначились з головою постійної депутатської комісії з питань освіти, молодіжної політики і спорту. За квотою УНП ним став Володимир Цукорник.

За кошторис апарату Жидачівсьокї районної ради проголосував 41 депутат, 13 – утрималось.

Кошторис видатків виконавчого апарату районної ради складає 1 млн 52 тис 772 грн. З них заробітна плата керівництву та апарату – 581 тис 500 грн, нарахування на заробітну плату – 211 тис 90 грн. Для виплат, відповідно до закону, із субвенції державного бюджету звільненим голові районної ради та його заступникам попереднього скликання передбачено 90 тис 772 грн.

Також депутати на звернення підприємця та за погодженням із ДПІ в Жидачівському районі внесли в реєстр ставок єдиного податку й ставку «прибирання сміття та боротьба із забрудненням».

Депутати обговорили й затвердили положення про порядок відшкодування з районного бюджету депутатам районної ради витрат, пов’язаних з депутатською діяльністю.

Зокрема за участь в роботі пленарних засідань депутатам передбачено 30 грн, аналогічно за участь у засіданнях президії та в роботі постійних, тимчасових комісій районної ради. Була підтримана ініціатива створення депутатського фонду.

Враховуючи вимоги Бюджетного кодексу та в зв’язку із недостатньою кількістю дошкільних закладів для здобуття дошкільної освіти, депутати погодили закріпити дітей віком до 6 років Загірочківського, Кам’янського та Піддністрянського НВК до територіальної громади Жирівської сільської ради. Аналогічні рішення прийнято й для Млиниського, Жидачівського НВК, яких закріпили за територіальною громадою Лівчицької сільської ради, Новошинсього та Любшанського НВК – до Володимирцівської сільської ради. Тобто до органів місцевого самоврядування, на території яких функціонують дитячі дошкільні установи.

На завершення засідання голова РДА С. Коваль та голова районної ради І. Кос подякували керівникам управлінь, відділів та депутатському корпусу за плідну працю та привітали з Різдвяними святами.

Оксана ФРАНКІВ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин