Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Ще один апарат штучної вентиляції легень

Під час пандемії на коронавірус, попри складність ситуації, медичні заклади отримали можливість, як це не парадоксально, модернізовуватися у плані оснащення обладнанням. Допомагають всі - і влада, і меценати та підприємці, і прості люди.

Ми вже писали про допомогу від «Нафтогазу». Минулого тижня до ЖЦРЛ завітав народний депутат по нашому окрузі Андрій Кіт. Окрім переданих тестів для виявлення коронавірусу, він допоміг із придбанням апарату штучної вентиляції легень.

Директор закладу Людмила Яремцьо ознайомила нардепа із ситуацією у медичній галузі району, показала відділення реанімації, у якому стані ремонт у пологовому відділенні. Лікарі лікарні висловили Андрію Коту бачення реформи в медицині, цікавилися думками парламентаря і депутатів, що робити далі з «невдалим» другим етапом реформи.

Про ситуацію у медичній галузі, що стосується її фінансування, говорив присутній на зустрічі голова районної ради Ігор Кос.

Після зустрічі у Жидачівській ЦРЛ нардеп відбув до Журавна, де зустрівся із директором Обласного дитячого протитуберкульозного санаторію Володимиром Буяновим. Над закладом нависла загроза скорочення персоналу, перепрофілювання, а можливо, і закриття. Щоправда, депутат Андрій Кіт привіз із собою копію листа – погодження на взяття дитячого санаторію з балансу Львівської облради на баланс Київської міської держадміністрації. Але це питання ще потребує узгоджень.

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин