Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

У районі не виявлено жодного лабораторно підтвердженого випадку захворювання на коронавірус

Станом 21 травня на території Жидачівського району не зафіксовано жодного лабораторно підтвердженого випадку захворювання на COVID-19, про це інформує дирекція КНП “Жидачівська ЦРЛ”.

Від початку карантину на виявлення антитіл до коронавірусу SARS-CoV-2 протестовано 770 осіб. Отримані результати негативні. Окрім того, здійснено відбір матеріалу для обстеження методом ПЛР у 22 пацієнтів. У 6 випадках результати негативні. Очікують дані по решту пацієнтах, йдеться у повідомленні.

“Згідно наказу МОЗ від 09.04 2020р., всі клінічно встановлені діагнози пневмонії трактуються як підозрілі випадки захворювання на COVID-19. У зв’язку з цим, впродовж останнього тижня з діагнозом пневмонія у Стрийську МЛ (госпітальна база для надання медичної допомоги пацієнтам з підозрінням на коронавірус) скеровано трьох пацієнтів (двох із смт Гніздичева та одного з с.Дубравки).

На даний момент ми проводимо експрес діагностику всім пацієнтам, які поступають в установу ургентно і потребують оперативного втручання, а також жінкам, які поступають у пологове відділення, всім пацієнтам відділення анестезіології тощо”, йдеться у повідомленні.

Також дирекція лікарні застерігає, що відсутність підтверджених випадів захворювання на коронавірус не повинна спонукати жителів району до порушення карантинних обмежень, що продовжують діяти на території області.

Наразі Жидачівський район єдиний район у Львівській області, де не виявлено жодного захворювання на COVID-19. Тож дотримуймося карантину, щоб так було й надалі.

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин