Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

У районі заново відкрито ізолятор тимчасового утримання

Неординарне новосілля відзначали правоохоронці нашого району. Під завісу 2010 року в райвідділі Жидачівського РВ МВСУ відбулося освячення щойно оновленого, переобладнаного за новими нормами та стандартами ізолятора тимчасового утримання.

З молитви та освячення, які провів парох с. Любші Журавнівського деканату о. Йосиф Яремчук, 29 грудня відновили роботу приміщення для тимчасового перебування ув’язнених.

Ізолятор повністю оновлений. Камери, в яких очікуватимуть вироку суду або відбуватимуть покарання порушники закону, тепер просторіші (за новими нормами на одного в’язня тепер припадає 4 кв. м площі), в них може перебувати, в залежності від простору, від 2 до 4 осіб. Загалом у ІТТ можуть «поселити» до 16 осіб. Є тут душова, двір для прогулянок, у камерах тепло, чисто. Ремонт спеціалізованої установи, за словами начальник райвідділу Віктора Уланова, обійшовся приблизно в 250 тис грн.

На відновлення роботи ізолятора з нетерпінням чекали не лише представники правоохоронних служб, а, мабуть, й самі порушники закону. Адже три роки поспіль, відколи ІТТ закрили на ремонт, затриманих у супроводі міліціянтів возили до Стрия. Тепер у цьому відпала необхідність: очікувати вирок суду чи відбувати короткострокове покарання порушники будуть у своєму районі.

Оглянути умови, в яких відтепер перебуватимуть затримані, прибули заступник начальника головного Управління - начальник міліції громадської безпеки, полковник міліції Михайло Курочка, прокурор району Властимира Шкрибало, головний суддя Богдан Сидорак, а також заступник голови РДА Олег Кизима та директор Центру для сім’ї, дітей та молоді Микола Ключик.

У нагороду за сумлінну працю, виконання службових обов’язків та проведення реконструкції спеціалізованої установи начальник Жидачівського РВ МВСУ Віктор Уланов отримав з рук полковника почесну відзнаку «Знак пошани», також отримали заохочувальні нагороди й кращі працівники райвідділу. На завершення Михайло Курочка від імені Міністерства та колегії УМВС привітав особовий склад Жидачівського РВ із Новим роком та Різдвом Христовим!

Оксана ФРАНКІВ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин