Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

У Бортниках у результаті пожежі вщент вигорів житловий будинок

У Бортниках у результаті пожежі вщент вигорів житловий будинок

14 квітня до Служби порятунку “101” надійшло повідомлення про пожежу в с. Бортниках. До місця події негайно направили вогнеборців 46-го державного пожежно-рятувального поста м. Ходорова і 16-ої державної пожежно-рятувальної частини м. Жидачева.

По прибуттю до місця виклику дах будівлі вже був охоплений вогнем. Вогнеборці, не гаючи часу, розпочали гасіння пожежі. Через сильне задимлення рятувальникам довелося працювати в апаратах індивідуального захисту органів дихання та зору.

Завдяки злагодженим діям вогнеборців вдалося врятувати будівлю від повного знищення вогнем, а також не допустити розповсюдження вогню на сусідню будівлю. Але вогонь встиг знищити покриття на площі 7 кв. м, перекриття на площі 40 кв. м, речі домашнього вжитку на площі 4 кв. м, а також пошкоджено покриття на площі 80 кв. м та стіни на площі 4 кв. м. Внаслідок пожежі ніхто не постраждав.

У той же час рятувальники продовжують комплекс робіт, які спрямовані на протидію поширенню коронавірусної інфекції COVID-19.

Службовці 47-го Державного пожежно-рятувального поста смт. Журавна здійснили заходи з дезінфекції найбільших вулиць в селищі. Обробка здійснювалася за допомогою пожежних стволів “Protek”, які під час руху пожежного автомобіля розпилювали спеціальну суміш. Жидачівський РВ ГУ ДСНС України у Львівській області вкотре закликає громадян: задля подальшого запобігання поширенню вірусних інфекцій серед населення дотримуйтесь карантинних та противірусних заходів й надалі свідомо ставтеся до власної безпеки та безпеки інших людей.

Фото з офіційного сайту Головного управління ДСНС України у Львівській області.

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин