Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

До нового навчального року – спортмайданчик

1 вересня 2017 р. після святкової лінійки учнів Новострілищанської ЗОШ I-III ст. запросили на урочисте відкриття та освячення спортивного майданчика зі штучним покриттям.

На нього учні школи чекали довгих п’ять років. Хоча основу для штучного покриття розпочали робити ще 2012 року, та через певні причини пластиковий газон і ворота вдалося отримати лише наприкінці 2016 року не без старань селищного голови Новострілищанської ОТГ Галини Козяр. Поки чекали на покриття основу, довелося підправляти, вирівнювати, а це знову зволікання, відтермінування. Та до 1 вересня цього року вже все було готове.

Привітати учнів та педагогів школи з таким вкрай необхідним надбанням прийшов перший заступник селищного голови Ростислав Гапонюк, який і мав честь перерізати стрічку та офіційно відкрити спортивний майданчик. Освятив футбольне поле адміністратор церкви Успіня Пресвятої Богородиці у Нових Стрілищах о. Василь. Концертну програму підготували учні школи разом із художнім керівником Народного дому Роксоланою Лях.

На новому футбольному полі учні, розділившись на команди, зіграли свій перший матч і заодно випробували на міцність та зручність покриття майданчика.

На черзі - будівництво спортивного залу, адже приміщення в якому донедавна діти займалися спортом, давно вичерпало свій експлуатаційний ресурс.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин