Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Охорона праці та особливі питання під час опалювального сезону

Опалювальний сезон не за горами , тому добрий господар готується до зими ретельно перевіряє всі наявні засоби та зважує можливості для забезпечення безперебійної подачі тепла в своїй оселі, в приміщенні шкіл, установ, організацій. Щоб не допустити вирішення проблем після того, коли вони з’являться, слід їх попереджувати.

Чому лише після аварій, нещасних випадків або перевірок керівники підприємств звертають увагу на важливе питання охорони праці? Все ж елементарно: якби це зробили раніше, в робочому розкладі, то уникли б проблем. Тому для успішного проведення опалювального сезону 2017-2018 років слід вирішувати проблеми з дотримання правил охорони праці, безпечним використанням опалювальних котлів.

Нещодавно, перед початком навчального року, спеціалісти Жидачівського відділення взяли участь у нараді директорів шкіл відділу освіти Жидачівської РДА. Було звернуто увагу на необхідність навчання працівників котелень, здійснення технічного обслуговування димових та вентиляційних каналів. Важливо здійснити перевірку спрацювання пристроїв захисту, блокування, сигналізації, їх технічний ремонт. Присутнім було надано консультації щодо дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці у сфері користування природним газом та експлуатації котелень із твердим паливом.

Особливі питання, які виникають на сьогодні, - це проектування, розробка, затвердження, гідротехнічні випробування парових та водогрійних котлів, технічний огляд і реєстрація, арматура, контрольно-вимірювальні прилади та прилади безпеки, водний режим котлів, огляд і дозвіл на експлуатацію.

Відповідно до Закону України «Про охорону праці» керівник підприємства чи установи зобов’язаний створити на кожному робочому місті чи в структурному підрозділі належні умови праці, а також забезпечити дотримання вимог законодавства про права працівників у галузі охорони праці. Тому при підготовці до опалювального сезону обов’язково має бути «Інструкція з охорони праці опалювача», яка розроблена на основі « Положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці».

До роботи опалювачем допускаються особи, які пройшли вступний інструктаж з охорони праці, інструктаж на робочому місці, інструктаж з пожежної безпеки та пройшли медичний огляд в установленому порядку.

М. Балицький, начальник відділу УВД ФСС у Жидачівському районі.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин