Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

У Ходорові перевагами децентралізації цікавились гості з Луганська та Донецька

10 липня з робочим візитом Ходорівську ОТГ відвідала делегація з Луганської та Донецької областей. Про це пише газета «Ходорівщина». Зустріли делегацію, яку очолили заступники голів Луганської та Донецької ОДА, в м. Ходорові тепло та гостинно. Зустріч проходила за звичною для господарів програмою – вшанування пам’яті Героя України Романа Точина та Героїв Небесної Сотні, пізніше було ознайомлення з роботою міської ради та її структурних підрозділів, обговорення плюсів та мінусів добровільного об’єднання громад, екскурсія містом, концертна програма.

Учасників делегації, до якої входили представники громадських організацій, працівники апарату РДА та об’єднаних територіальних громад обох областей східної України, цікавили питання формування бюджету, структурних підрозділів громади, співпраця влади і громадських організацій. У населених пунктах Ходорівської ОТГ збиратиме сміття комунальне підприємство міста Відповідне рішення прийнято виконавчим комітетом Ходорівської міської ради.

Директору КП «Ходорівське УКГ» дано доручення укласти договори з вивозу та утилізації твердих побутових відходів із всіма жителями, підприємствами, організаціями та установами Ходорівської ОТГ, забезпечивши вивіз відходів із кожної вулиці міста та сіл згідно із графіком санітарної очистки, йдеться у рішенні виконкому. Нарахування плати за житлово-комунальні послуги та вивіз ТПВ проводитиметься з моменту прийняття рішень та укладення договорів. Також комунальниками мають ознайомити жителів громади, керівників підприємств, установ та організацій з правилами благоустрою. На осіб, які не виконуватимуть умов рішення виконкому, чекатиме адміністративна відповідальність.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин