Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Підсумки роботи відділення ВД ФССНВ у Жидачівському районі

За 2016 рік відділенням виконавчої дирекції ФССНВ у Жидачівському районі проведено відшкодування шкоди 135 потерпілим особам, яким виплачено щомісячну страхову виплату по втраті професійної працездатності у сумі 1932,1 тис. грн, та 6 особам, які мають на це право в разі втрати годувальника, - 134,2 тис. грн. Допомога у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю становить 41559,5 тис. грн. Важливим напрямком роботи відділення є надання медико-соціальних послуг потерпілим. За 2016 рік витрати становлять: постійний сторонній догляд - 8,5 тис. грн, побутове обслуговування - 25,5 тис., відшкодування на бензин - 0,8 тис., витрати на протезування - 36,8 тис., три інваліда трудового каліцтва забезпечено путівками на санаторно-курортне лікування.

Станом на 01.01.2017 року у відділенні перебуває на обліку 2869 страхувальників, із них:

юридичні особи – 1008 страхувальників;

фізичні особи, які використовують найманих працівників, – 242 страхувальники;

фізичні особи не роботодавці – 1619 страхувальників.

За 2016 рік спеціалістом відділення було проведено за заявами страхувальників 10 позапланових перевірок щодо правильності нарахування та своєчасності сплати страхових внесків до Фонду, нарахованих до 01.01.2011 року.

Протягом 12 місяців минулого року у відділені ВД ФССНВ у Жидачівському районі зареєстровано 6 нещасних випадків, із них 2 зі смертельним наслідком. Кожне порушення з безпеки праці, якщо його вчасно не виправити, може кардинально змінити чиюсь долю. І потім вже ні слова, ні матеріальне відшкодування не зможуть у повній мірі компенсувати працівникові втрачене здоров'я або ще гірше - повернути життя. Ефективніше було б вкладати кошти Фонду в профілактику виробничого травматизму, вберігши тим самим життя та здоров'я громадян, аніж виплачувати кошти за трудовим каліцтвом.

Також роботодавці можуть звертатись до працівників відділення виконавчої дирекції Фонду у Жидачівському районі за отриманням допомоги та додатковими роз'ясненнями щодо дій відповідно до вимог чинного законодавства про державне соціальне страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань. Незважаючи на завантаженість, працівники управління та відділень плідно працюють і працюватимуть надалі над розробленням і реалізацією заходів щодо профілактики нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, медичної, професійної та соціальної реабілітації потерпілих на виробництві, відшкодування матеріальної і моральної шкоди потерпілим і членам їх сімей.

Ми намагаємося своєю щоденною роботою пробудити у керівника відповідальність за людей, які у нього працюють, і виховати у працівника відповідальність за власне здоров'я та здоров'я оточуючих.

М. Балицький, начальник відділення ВД ФССНВ у Жидачівському районі.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин