Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Новострілищанська ОТГ придбала новий шкільний автобус

З початку січня 2017 року за результатами тендерних торгів Новострілищанська селищна рада придбала шкільний автобус.

«Школярик» «Еталон А08110Ш» на 29 посадкових місць від фірми-виробника ПрАТ «ЧАЗ» прибув на територію громади 7 лютого. Вартість «Школярика» - 1 млн. 498 тис. 500 грн. Це кошти цільової програми обласного бюджету.

Про потребу придбання шкільного автобуса мова йшла з перших днів утворення об’єднаної громади, й керівництво селищної ради готувало відповідну проектну заявку. Одного «Школярика», який громада орендує у відділу освіти Жидачівської РДА для підвозу учнів, вкрай мало, зазначає селищний голова Галина Козяр. Незважаючи на те, що в громаді функціонують три школи, населені пункти розташовані на досить великій відстані від центру громади смт. Нових Стрілищ, а деякі села, як до прикладу Старі Стрілища, Орішківці, Бертишів, Квітневе, Трибоківці (загалом у громаді 11 населених пунктів), - і від головних автошляхів, тож одним шкільним автобусом проблематично об’їхати таку територію. Крім цього, в разі поломки автобуса діти змушені пішки долати кілометри дороги, щоб дістатися до головної траси, по якій курсує громадський транспорт.

Зважаючи на ці обставини, попри купівлю нового шкільного автобуса, селищна рада й надалі планує орендувати і шкільний автобус відділу освіти Жидачівської РДА та клопотати перед керівництвом обласної держадміністрації та райдержадміністрації про передачу його у власність ОТГ, як свого часу було передано майно та матеріальну базу загальноосвітніх навчальних закладів, зазначає у коментарі «НЧ» виконуючий обов’язки голови Ростислав Гапонюк.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин