Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

У районі почастішали випадки телефонного шахрайства

Які види шахрайства сьогодні побутують та що робити, щоб не стати жертвою шахраїв? Ось поради від працівників поліції Жидачівського ВП Стрийського ВП ҐУНП у Львівській області.

Одна із найпоширеніших схем: шахраї, представляючись працівниками поліції, повідомляють, що ваш близький родич (син, батько, онук) потрапив у біду. І не даючи можливості вам оговтатись, одразу пропонують «владнати проблему» за певну суму. Кажуть, що гроші слід переказати на картковий рахунок чи передати комусь на руки. При цьому зловмисники часто просять не класти телефон і нікому нічого не казати. У такій ситуації просимо вас у першу чергу зв'язатись з рідними, переконатись, чи у них все добре, та зателефонувати в поліцію на «102» й перевірити дійсність ситуації.

Крім того, є випадки, коли зловмисники представляються працівниками банківських відділень, повідомляють, що для уточнення інформації потрібно надати свої дані, номер картки, пароль та інші персональні відомості. Отримавши від вас потрібну інформацію, зловмисники викрадають гроші з ваших банківських рахунків. Запам’ятайте, працівники банків ніколи не запитують кодів карткових рахунків та персональних даних. Для з’ясування ситуації самі зателефонуйте до банку, в якому ви обслуговуєтесь, та якщо виявили спробу шахрайства, телефонуйте в поліцію.

Поширеними сьогодні залишаються й шахрайства в інтернет-мережі при купівлі товарів і послуг через інтернет-магазини та сайти оголошень. Уникайте замовлень, де вимагається здійснити повну чи часткову передоплату послуг і товарів, надавайте перевагу тим покупкам, де є можливість оплати після отримання товару.

Новий вид шахрайства стосується приватних підприємств та фізичних осіб- підприємців. Шахраї, представившись працівниками контролюючих органів влади, вимагають гроші за «непритягнення до відповідальності за порушення законодавства «Про працю», а саме за не оформлення з працівниками трудових угод. Щоб не стати жертвою такого шахрайства, вам в першу чергу слід оформити трудові відносини з працівниками відповідно до законодавства та в жодному разі не передавати будь-кому гроші до з’ясування всіх обставин. У випадку підозрілих осіб чи пропозицій звертайтесь у поліцію.

Шановні громадяни, якщо ви потерпіли від дії шахраїв чи вам відома будь-яка інформація про зловмисників, просимо повідомляти в поліцію за телефонами: 102 або 31-207 чи особисто працівникам поліції в Жидачів, вул. Садова, 4.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин