Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

До новорічних свят депутати прийняли головний фінансовий документ району

22 грудня відбулося останнє в цьому році X засідання сесії Жидачівської районної ради VII скликання. Це третє засідання, що транслювалось в мережі Інтернет в режимі реального часу. Участь у засіданні взяли 33 депутати.

Засідання розпочали із хвилини мовчання у пам’ять про Василя Григоровича Устрицького, голови районового осередку Братства ОУН-УПА, активного громадського діяча Жидачівщини, а також бійця 25-го батальйону ЗСУ «Київська Русь» Володимира Андрешківа, уродженця с. Бортник, який загинув 19 грудня в бою на Світлодарській дузі, та в пам'ять Героїв, які загинули на Сході України, захищаючи суверенітет та цілісність держави.

Директор Жидачівської центральної бібліотечної системи Люба Янклевич відзначила грамотами депутатів районної ради Миколу Шумельду, Тараса Матвіїва та Володимира Гаврона за активну участь у розвитку бібліотек району, популяризацію української книги.

Звернення Т. Матвіїва, Валентини Однорів та Володимира Гаврона з приводу діяльності на території району лісового господарства ДП «Стрийський лісгосп» у межах Держівського, Журавнівського, П’ятничанського, Бориницького і Подорожненсько колісництв.

Депутати затвердили поіменний список (із 25 осіб) присяжних Жидачівського районного суду.

Затвердили технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки гр. М. Ярусевичу площею 1,0096 га для рибогосподарських потреб на території Бережницької сільської ради (за межами населених пунктів). Нормативна грошова оцінка земельної ділянки - 18120,00 грн. Затвердили технічні документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності, що включені в перелік земельних ділянок для продажу права оренди на земельних торгах для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що розташовані на території Чертізької сільської ради (за межами населеного пункту), площею 18,1000 га, (нормативна грошова оцінка - 69630,01 грн) та площею 21,0000 га (нормативна грошова оцінка - 148700,80 грн). Договір оренди переможець земельних торгів укладатиме на 7 років.

Депутати затвердили технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки гр. І. Ожібку площею 16,4173 га для ведення фермерського господарства на території Зарічненської сільської ради (за межами населених пунктів). Нормативна грошова оцінка земельної ділянки - 251008,53 грн.

Районні депутати продовжили термін дії пільгового розміру орендної плати підприємцям, які здійснюють харчування учнів у навчальних закладах району. Внесли зміни до показників районного бюджету Жидачівського району на 2016 рік. Затвердили план роботи та структуру чисельності виконавчого апарату Жидачівської районної ради на 2017 рік. Чисельність штату апарату Жидачівської районної ради залишається незмінною – 14 осіб. На його утримання у 2017 році передбачено 1 млн. 315 тис. грн.

До переліку об’єктів спільної власності територіальних громад району, що підлягають приватизації в 2017 році, внесли старе приміщення Зарічненської ЗОШ I ст.

Депутати затвердили районний бюджет Жидачівського району на 2017 рік. Дохідна частина районного бюджету – 405 млн 831 100. Офіційні трансферти - 372 млн 396 тис 400 грн. Власні надходження (податкові, неподаткові) - 33 млн. 464 тис.700 грн.

Районні депутати звернулися до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо збільшення розміру медичної субвенції районному бюджету Жидачівського району у 2017 році.

Голова районної ради проінформував депутатів про розгляд депутатських запитів та звернень, які були підтримані районною радою на минулій сесії.

Оксана ФРАНКІВ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин