Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Визначено півфіналістів конкурсу малюнків на правову тематику

Підведено підсумки півфіналу конкурсу творчих робіт на тему «У країні закону і права», що проводився з нагоди Всеукраїнського тижня права. Співорганізатори конкурсу малюнків - Стрийський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги, Жидачівська РДА.

Участь у відбірковому етапі конкурсу «У країні закону і права» в Жидачівському районі взяло 22 учнів 7-9 класів. Творчі роботи конкурсантів 1 грудня оцінювало компетентне журі, до якого увійшли директор Жидачівського бюро безоплатної правової допомоги Ярослав Буряк, спеціаліст бюро Андрій Турчинський, керівник служби у справах дітей Надія Гавдик, начальник відділу опіки та піклування служби у справах дітей Леся Маркевич, художник жидачівського Центру творчості для дітей та молоді Михайло Романів.

Як відзначили члени журі, всі роботи учасників відповідають тематиці конкурсу. Серед конкурсних робіт визначено півфіналістів – це Богдан Клапко (Вербицька ЗОШ І-ІІ ст., учень 7 кл.); Вікторія Жигаль (Жидачівський НВК, учениця 7-А кл.) та Марта Кулик (Жидачівський НВК, учениця 7-А кл.). У фінальному етапі від Жидачівського району буде представлена робота учня 7 класу Вербицької ЗОШ I-II ст. Богдана Клапка.

Конкурс малюнків тривав з 7 по 30 листопада. До участі приймалися роботи, що розкривали тему конкурсу, символізували одне право чи систему прав, визначених Конституцією України, Конвенцією ООН про права дитини або іншими нормативно-правовими актами. При оцінюванні також журі зважало на повноту розкриття теми, естетичний вигляд роботи, творчий підхід до висвітлення тематики, рівень володіння технікою виконання.

Як зазначив Ярослав Буряк, усі учасники конкурсу будуть відзначені грамотами, а переможці півфінального відбору - дипломами. Крім цього, на учасників фінального етапу теж чекають нагороди.

Оксана ФРАНКІВ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин