Сільським головою Монастирця обрали жителя Протіс

4 грудня на території Монастирецької сільської ради пройшли позачергові вибори сільського голови. На посаду сільського голови балотувалося 6 кандидатів наймолодшому з яких 28 років, найстаршому – 58. На цих виборах дотримано гендерної рівності, адже нарівні з чоловіками балотувалися 3 жінки.

4 грудня у день голосування не було зафіксовано серйозних порушень, працювало 4 виборчі дільниці. Як повідомив керівник відділу ведення Державного реєстру виборців Жидачівської РДА Ярослав Ягніщак, активність виборців була досить високою - 71,08%. Загальна кількість виборців - 1667 осіб. Участь у голосуванні взяли 1185 виборців.

За попередніми результатами виборів, найбільшу кількість голосів набрав 48-річний житель с. Протіс Василь Федоляк. За нього в загальному, за попередньою інформацією, проголосувало 622 виборці (54,48%). Цей кандидат на посаду сільського голови лідирував на двох виборчих дільницях, зокрема у своєму рідному селі (303 голоси виборців), у Которино (79), а в інших двох виборчих дільницях за підсумками голосування отримав другий результат. У Старому Селі більшу кількість голосів (113) набрав Василь Костельний, а в с. Монастирець (235 голосів) – Галина Лисевич.

Загалом, за попередньою інформацією, на організацію та проведення позачергових виборів депутатів місцевих рад, сільських, селищних, міських голів, що пройшли у Монастирецькій сільській раді 4 грудня 2016 року, витрачено 107 тис грн.

Оксана ФРАНКІВ.

Надрукувати