Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Служба зайнятості – сервісна установа відкрита для співпраці

25 листпада 2016 року у приміщенні Жидачівського районного центру зайнятості відбулося засідання «круглого столу» з соціальними партнерами на тему «Презентація послуг, що надаються службою зайнятості, у тому числі щодо вирішення питань зайнятості інвалідів». У засіданні взяли участь: С. Самсонова - керівник апарату Жидачівської РДА, О. Карпова - представник Управління соціального захисту населення, М. Гучко – головний державний інспектор Головного державного управління Держпраці у Львівській області, Т. Карабін – керівник Жидачівського РЦСССДіМ, Л. Стасина – перший заступник начальника Управління Пенсійного фонду України у Жидачівському районі, М. Мацук – голова асоціації інвалідів Жидачівського району, Я. Буряк – начальник Жидачівського бюро надання безоплатної правової допомоги та роботодавці району.

 

Відкрила засідання директор районного центру зайнятості – Олена Михальчук, котра ознайомила присутніх з основними напрямками роботи служби зайнятості щодо вирішення питання працевлаштування демобілізованих учасників АТО, в т.ч. людей з особливими потребами. «Головна мета служби зайнятості – щоб кожен українець мав достойну роботу з гідною заробітною платою, а кожен роботодавець був забезпечений кваліфікованими кадрами, які працюють на розвиток країни. Ми поліпшуємо свої сервіси і переходимо на абсолютно нові принципи роботи. Це стосується як обслуговування клієнтів, так і внутрішньої організації праці»,- зазначалось у її виступі. О. Михальчук також коротко ознайомила присутніх із ключовими аспектами реформування служби зайнятості.

 

Заступник директора С. Ткач розповіла про основні тенденції ринку праці району, звернула увагу, що основне завдання служби зайнятості – сприяння громадянам у підборі підходящої роботи, надання послуг роботодавцям щодо добору працівників та інформаційно-консультаційних послуг. «На ринку праці району спостерігаються такі основні тенденції: збільшення чисельності зайнятого населення – працевлаштованих за сприянням служби зайнятості, зменшення чисельності зареєстрованих безробітних; збільшення кількості вакансій, заявлених роботодавцями та укомплектованих за сприянням служби зайнятості, поступова «детінізація» зайнятості. Але проблеми залишаються щодо залучення персоналу, і вони пов’язані у недостатній мотивації безробітних до працевлаштування, до перекваліфікації тощо. Як зазначалося вище, потреба у працівниках у роботодавців динамічно зростає, Змінюються пропозиції щодо працевлаштування з боку роботодавців, й служба зайнятості змінює підходи до менеджменту цієї роботи. Однак жодні потуги роботодавців та служби зайнятості не дадуть відчутного результату без кардинальних перетворень, передусім в частині законодавчого врегулювання мотивації шукачів роботи до активної позиції на ринку праці», - сказала С. Ткач. У виступах фахівців центру зайнятості І. Бойко та І. Орган прозвучала інформація про нові форми та методи роботи, які запроваджує служба зайнятості, а також вони поінформували роботодавців про створення на порталі ЛОЦЗ нових рубрик «Відеовакансії підприємств Львівщини» та «Відеорезюме шукачів роботи» за галузевими напрямами. Наголошувалось про необхідність допомоги роботодавців та органів влади у вирішенні питання працевлаштування демобілізованих учасників АТО, зокрема осіб з інвалідністю.

Цікавою для присутніх була інформація М. Гучко – головного державного інспектора Головного державного управління Держпраці у Львівській області про відповідальність роботодавців за невиконання нормативу з працевлаштування інвалідів та щодо працевлаштування і оплати праці неповнолітніх. Активно долучались до обговорення питання «детінізації» зайнятості Л. Стасина – перший заступник начальника Управління Пенсійного фонду України у Жидачівському районі та С. Самсонова – керівник апарату Жидачівської РДА та присутні роботодавці.

За підсумками проведеного заходу було прийнято рекомендації, в яких узагальнено пропозиції і побажання. Спільні зусилля, спрямовані на досягнення однієї мети, й чітка злагоджена співпраця – запорука успіху.

Світлана Ткач, заступник директора Жидачівського РЦЗ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин