Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Старшокласники Новострілищанської школи стали учасниками освітнього проекту

12 жовтня в об’єднаних територіальних громадах Львівської області розпочався новий проект, спрямований на залучення молоді до місцевого самоврядування, співпраці зі структурними підрозділами місцевих органів влади та в подальшому реалізації спільних ініціатив.

 

Організаторами проекту є департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА, Львівський обласний молодіжний центр, ЛОО Спілки Української молоді в Україні та Український Католицький Університет.

 

12 жовтня координатори проекту в Новострілищанській ОТГ зустрілися з учасниками та переможцями першого етапу конкурсу учнями 10-11 класів Новострілищанської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

«Тема зустрічі «Львівщина починається з тебе» дуже сподобалась учням, і вони активно виконували завдання та розповідали про проекти, які хотіли б реалізувати спільно з селищною радою, школою та з допомогою організаторів. Найактивніші учасники отримали від організаторів книги у подарунок та заповнили анкети, завдяки яким найкмітливіших буде запрошено на профорієнтаційні екскурсії на підприємства, установи та організації м. Львова», - розповіла заступник селищного голови Новострілищанської ОТГ Олена Бурбела.

Основна мета проекту – залучення молоді до місцевого самоврядування, сприяння розвитку молодіжних ініціатив для реалізації продуктивних ідей та успішних проектів.

За підсумками зустрічей з молоддю, які відбуватимуться впродовж осені, найактивніші учасники візьмуть участь у Форумі, що надасть їм можливість реалізувати власний проект у своїй ОТГ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин