Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

До уваги учасників бойових дій!

Управління соціального захисту населення Жидачівської райдержадміністрації інформує, що відповідно до постанови КМУ від 27.04.2016 р № 319, яка набрала чинності 30.04.2016 року, передбачено: «У разі призначення субсидії пільги з оплати житлово-комунальних послуг особам, які зареєстровані у житловому приміщенні (будинку), у період її отримання не нараховуються».

 

Керуючись чинним законодавством, повідомляємо, з 1 травня 2016 ви маєте право вибору користування пільгами на житлово-комунальні послуги чи оформлення субсидій на житлово-комунальні послуги.

 

Проте слід зазначити, що згідно із Законом України „Про статус ветеранів війни та гарантії їх соціального захисту” учасникам бойових дій надається 75-процентна знижка плати за користування житлом (квартирна плата) в межах норм, передбачених чинним законодавством (21 кв. метр загальної площі житла на кожну особу, яка постійно проживає у житловому приміщенні (будинку) і має право на знижку плати, та додатково 10,5 кв. метра на сім'ю);

При наданні пільг до членів сім’ї пільговика належать: дружина (чоловік), їхні неповнолітні діти (до 18 років); неодружені повнолітні діти, визнані інвалідами з дитинства I та II групи або інвалідами I групи; особа, яка проживає разом з інвалідом війни I групи та доглядає за ним, за умови, що інвалід війни не перебуває у шлюбі; непрацездатні батьки; особа, яка знаходиться під опікою або піклуванням громадянина, який має право на пільги, та проживає разом з ним.

Право пільговика на отримання пільг визначатиметься на 12 місяців (раніше - на 6 місяців).

При розрахунку житлової субсидії до уваги береться «житловий мінімум»: 13,65 кв. метра на людину плюс 35,22 кв. метра на сім'ю. Фіксованих «комунальних» субсидій немає. Для кожного домогосподарства розмір допомоги розраховується індивідуально за певною формулою з урахуванням коефіцієнтів, затверджених Кабміном.

Щоб визначити точний розмір субсидії чи розрахувати розмір пільги на житлово-комунальні послуги, просимо звертатися в управління соціального захисту населення Жидачівської РДА за адресою: м. Жидачів, вул. І. Франка, 19, кабінет № 1, телефон (032-39)32-578.

Л. Регусевич, керівник управління.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин