Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Для дітей учасників АТО Жидачівщини організували захоплюючу поїздку до міста Лева

21 липня, в рамках реалізації соціального проекту «Мій тато захищає Україну», з ініціативи Жидачівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, за сприяння керівництва Жидачівської РДА та громадської організації Львівської обласної спілки соціального захисту бійців АТО та сімей загиблих, для більш як двох десятків дітей учасників АТО Жидачівщини було організовано екскурсійно-розважальну поїздку до Львова.

Як розповіла директор центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Жидачівської РДА Тетяна Карабін, це вже не перша така поїздка для дітей учасників АТО Жидачівщини, адже родини захисників України заслуговують на підтримку й увагу.

На цей раз діти воїнів-захисників мали можливість ознайомитися із древнім Львовом, весело проїхатися центральними вулицями і площами міста на екскурсійному «чудо-поїзді». В будинку офіцерів Львівського військового округу для дітей було організовано веселу й цікаву концертно-розважальну програму, яку вели популярні артисти Дзідзьо і Лесик. Діти мали добру нагоду побувати й у дитячому центрі «Планета розваг», де змогли досхочу насолодитися цікавими дитячими іграми й розвагами.

Учасники поїздки відвідали й гарнізонний храм святих апостолів Петра й Павла, де молилися за своїх рідних і близьких, за всіх мужніх захисників України й просили Всевишнього, щоб допоміг зупинити ворожу агресію й принести на українську землю довгоочікуваний мир, щоб всі раділи життю й були щасливими.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин