Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Ходорівська міська рада звернулася до народного депутата з приводу напруженої ситуації, що виникла в с. Дулібах через відкриття свиноферми

14 липня на сесії Ходорівської міської ради депутати розглянули звернення депутата О. Герич з приводу складної ситуації, яка склалася через майбутнє відкриття свинокомплексу ТзОВ «Лемберг-Агро» на території Дуліб.

З метою недопущення в майбутньому негативних екологічних наслідків, зменшення соціальної напруги в селі Дулібах депутати міської ради прийняли рішення № 68, яким вирішили «звернутися до народного депутата А.Кота, Головного управління Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів у Львівській області, Жидачівської районної державної адміністрації, Жидачівської районної ради, Департаменту екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації щодо вирішення в межах наданої законодавством компетенції складної ситуації, що склалася у зв’язку з майбутнім відкриттям ТзОВ «Лемберг-Агро» свинокомплексу на території с. Дуліби», а також щоб не допустити негативних екологічних наслідків від функціонування цього свинокомплексу та зменшення соціальної напруги у цьому населеному пункті, йдеться у документі.

Контроль за виконанням рішення покладено на постійні депутатські комісії з питань господарського комплексу, комунальної власності, транспорту, зв’язку, сільських територій та АПК та з питань роботи регулювання земельних відносин, екології, архітектури та адміністративно-територіального устрою.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин