Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Гніздичівська ОТГ відкрита до співпраці з інвесторами

Поки одні громади лише думають, чи вигідно об’єднуватись й вишукують у реформі децентралізації приховані підтексти, Гніздичівська об’єднана територіальна громада вже шукає інвесторів для розвитку своєї території. Для цього селищна рада розробила, окрім програми соціально-економічного розвитку та стратегії сталого розвитку, також й інвестиційний паспорт.

Власне в інвестиційному паспорті українською та англійською мовами лаконічно й доступно подано переваги території й все, що може привабити інвестора, готового вкладати сюди кошти.

«Ми взяли впевнений курс на самостійний розвиток власного благополуччя та добробуту. Сьогодні територія нашої громади відкрита для інвесторів, які прагнуть розвивати свій бізнес. Ми пропонуємо достатній потенціал та можливості для вкладення коштів й отримання прибутку. Серед переваг – вигідне географічне розташування, хороше транспортне сполучення, розвинута інфраструктура. Підтвердженням цього є іноземний бізнес, який працює поряд з нами. Також маємо позитивний досвід співробітництва з іноземними громадами, зокрема підтримуємо активні стосунки із гміною Тирява-Волоська Республіки Польща», - йдеться у вступному слові голови громади Івана Оліяра.

На 16-ти сторінках документа подано коротку характеристику об’єднаної громади, зокрема зазначені переваги географічного розташування та транспортної інфраструктури, охарактеризовано природно-сировинні ресурси, подано перелік підприємств, які вже скористувались перевагами й доволі давно співпрацюють із громадою. Що найголовніше - зібрано найважливіші інвестиційні пропозиції, які громада вже сьогодні може запропонувати інвесторові: вільні сільськогосподарські землі, промислові об’єкти та ділянки з інженерними комунікаціями, корисні копалини, ініціативність та готовність до співпраці органів місцевого самоврядування, туристично привабливі місця.

Тож поки хтось лише в роздумах – інші вже в дії.

Оксана ФРАНКІВ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин