Жидачівська районна рада оновила депутатський склад

26 квітня, під час засідання V сесії Жидачівської районної ради секретар Жидачівської районної виборчої комісії представила депутатському складу їхніх нових колег.

 

Нагадаємо, 6 депутатів районної ради – Микола Гай та Іван Тітик («Громадянська позиція»), Тарас Кашинський (ВО «Свобода»), Іван Купець та Наталя Калинець («Блок Петра Порошенка «Солідарність»), Володимир Басараб («Самопоміч») як кандидати брали участь у перших виборах до Ходорівської міської об’єднаної громади, що відбулися 27 березня 2016 року. За результатами голосування вони здобули довіру виборців. Оскільки законом заборонено мати більше як один представницький мандат, тож довелося вибирати, й вибір їх був саме на користь новоутвореної громади.

 

Натомість, відповідно до нового ЗУ «Про вибори» (за підсумками рейтингу партій у багатомандатному виборчому окрузі) депутатами Жидачівської районної ради стали відповідно від «Блоку Петра Порошенка «Солідарність» – Володимир Гребінь та Неля Добуш, від «Громадянської позиції» – Володимир Мелех та Володимир Цукорник, від ВО «Свобода» – Богдан Кисіль та «Самопомочі» – Оксана Шминець.

Новообрані депутати районної ради прийняли Присягу текст якої зачитав найстарший депутат Володимир Мелех.

Голова Жидачівської районної ради від свого імені та від усього депутатського корпусу привітав нових депутатів, побажав їм плідної роботи.

Оксана ФРАНКІВ.

Надрукувати