Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

День відкритих дверей у Жидачівському районному відділенні КВІ

30 березня старшим інспектором ювенальної превенції Жидачівського відділення поліції Стрийського відділу поліції ГУНП у Львівській області старшим лейтенантом поліції М. Петрів спільно з головним спеціалістом СуСД Жидачівської РДА І.Дадак, спеціалістом Стрийського місцевого центру безоплатної правової допомоги Є. Суржок та Жидачівським районним відділом КВІ УДПтСУ у Львівській області проведено День відкритих дверей з неповнолітніми, які знаходяться на обліку у Жидачівському районному відділі кримінально-виконавчої інспекції та на профілактичному обліку у Жидачівському відділення поліції.

Старший інспектор М. Петрів роз’яснила неповнолітнім права та обов’язки передбачені Конституцією України, положення Кримінального кодексу України та Кодексу України про адміністративні правопорушення. Головний спеціаліст СуСД Жидачівської РДА І. Дадак розповіла про основні положення соціального супроводу дітей-правопорушників та права дітей-напівсиріт, а також про напрямки діяльності служби.

Спеціаліст центру безоплатної правової допомоги Є. Суржок розповів про можливості надання юридичних послуг у питаннях цивільного та кримінального законодавства, роздав неповнолітнім візитні картки та буклети Стрийського міського центру безоплатної правової допомоги.

У свою чергу працівники Жидачівського районного відділу КВІ роз’яснили неповнолітнім про їхні обов’язки щодо вчасної та наголосили про недопущення неповнолітніми повторних злочинів та адміністративних правопорушень.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин