Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Місячник довкілля

18 березня керівник апарату Жидачівської РДА, координатор робочої групи перевірки місцевих рад з питань проведення місячника з озеленення, прибирання та благоустрою і Дня довкілля Світлана Самсонова у ході робочої поїздки в села Бережницю, Млиниська, Смогів, Монастирець, Протеси та смт. Журавно ознайомилась зі станом прибирання придорожніх смуг, проведення благоустрою в населених пунктах району, спілкувалася з керівниками місцевих рад та установ.

У Журавні С. Самсонова обговорила питання проведення озеленення, прибирання та благоустрою із селищним головою Василем Вітром, котрий повідомив про завершення прибирання та благоустрою старого недіючого кладовища й запросив представників районної влади до місцевого Народного дому. В цьому закладі культури завершено внутрішні ремонтні роботи. Інтер’єр Народного дому суттєво оновлено, й цей заклад культури стане окрасою селища.

21 березня заступник голови Жидачівської РДА Ольга Мельник, керівник відділу житлово-комунального господарства, розвитку інфраструктури, дорожнього господарства, ПЕК та капітального будівництва РДА Мирослава Дитиняк і головний спеціаліст відділу архітектури, містобудування й інфраструктурних проектів РДА Олег Войтович побували з робочою поїздкою в населених пунктах Жирівської, Піддністрянської, Молодинчецької, Бортниківської, Отиневицької та Чорноострівської сільських рад.

Особливу увагу представники влади району зосередили на вирішенні питань ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ на цих територіях.

За словами Мирослави Дитиняк, активно взялися за вирішення питань організації заходів у рамках проведення місячника озеленення, прибирання та благоустрою на територіях Молодинчецької, Бортниківської й Отиневицької сільських рад.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин