Передплата друкованого видання на 2022 рік

Індекс видання: 30496

Часопис "НОВИЙ ЧАС"

Тематика: Громадсько-політичні та літературно-художні видання

Мінімальний строк передплати: 1 міс.

Передплатити

Щоб позмагатись за крісло мера Ходорова, кандидату доведеться викласти 1201 гривню застави

Мера об’єднаної територіальної громади обиратимуть 21780 виборців із більш як 40 населених пунктів.

З 6 лютого в Ходорівській міській об’єднаній громаді розпочинається виборчий процес. Постановою ЦВК №6 від 26 січня визначено кількість виборчих округів. У Ходорівській міській об’єднаній громаді їх буде 34. Попередня кількість виборців – 21780 осіб. Також ЦВК постановою №7 від 26 січня визначила й суму грошової застави для кандидата на посаду міського голови на перших місцевих виборах 27 березня 2016 року. Так, для того, щоб зареєструватися кандидатом на міського голову територіальної громади, потрібно внести як заставу 1201 грн.

У Львівській області перші вибори депутатів міських рад об’єднаних територіальних громад пройдуть лише на Жидачівщині в Ходорівській об’єднаній територіальній громаді, до якої наразі входять 11 сільських та одна міська ради. Зокрема в одну громаду з центром у м. Ходорові об’єдналися і відповідно до постанови ЦВК (№619 від 25.12.2015) жителі цих рад візьмуть участь у перших виборах 27 березня 2016 року: Ходорівська міська (місто Ходорів), Бортниківська сільська (села Бортники, Буковина, Демидів, Молотів), Вербицька сільська (села Вербиця, Вовчатичі, Садки, Сугрів), Вибранівська сільська (села Вибранівка, Березина, Борусів, Бринці-Загірні, Бринці-Церковні, Чижичі), Грусятицька сільська (села Грусятичі, Ліщини), Дев’ятниківська сільська (села Дев’ятники, Калинівка, Юшківці, Ятвяги), Жирівська сільська (села Жирова, Бородчиці, Городище, Заліски), Загірочківська сільська (села Загірочко, Добрівляни), Молодинчецька сільська (села Молодинче, Новосільці, Підліски, Черемхів), Отиневицька сільська (села Отиневичі, Городищенське, Дуліби), Піддністрянська сільська (села Піддністряни, Кам’яне, Рудківці), Чорноострівська сільська (села Чорний Острів, Бориничі, Голдовичі, Дроховичі, Лучани) ради. Загалом 12 місцевих рад, що налічують 42 населених пункти.

Щоправда, буквально днями Грусятицька сільська рада (села Грусятичі та Ліщини) заявила про вихід із об’єднання.

Зовсім скоро дізнаємось, хто позмагається за посаду міського голови найбільшої в області об’єднаної громади. З 22 лютого до 2 березня триватиме реєстрація кандидатів у депутати, кандидатів на посаду міського голови.

Оксана ФРАНКІВ.


Надрукувати  

Відео

Презентація нового роману Роксолани Сьоми "Світи суміжні"

Виставка народного одягу Жидачівщини

Виставка "Жидачівщина в полум’ї революції та російсько-української війни"

Народний часопис Жидачівщини "Новий Час"

81700, Львівська обл., Жидачівський район, місто Жидачів, ВУЛИЦЯ ЧАЙКОВСЬКОГО, будинок 1

Тел./факс: 032-393-14-01,

068-506-23-83

Відділ реклами: 093-240-40-56

E-mail: info@newtime.lviv.ua

Головний редактор: Андрій Данилець

Редакційна колегія: А. Данилець, О. Франків

Завідувач відділу: Оксана Франків

Відповідальний секретар: Іван Кофлик

Оглядач: Марія Татчин